APACHE
Apache Hawk Bosch 1 - Green
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km, 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2024
Kroutící moment
65Nm Nm
Motor: Bosch Performance
49 990 Kč
Apache Hawk Bosch 1MotorBOSCH PerformanceBaterie500WhVýkon65NmPrůměrný dojezd60-100 kmVidliceSuntour - vzduchVelikost kol 29"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaApache Hawk Bosch 1 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF Line Gen. 3, baterií o kapacitě 500 Wh, pohonem Shimano 1x10, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.Univerzálně střižená devětadvacítka s na pohled masivním provedením spodní trubky se semiintegrovanou baterií nabídne dostatek výkonu díky pohonu Bosch Performance i odolnosti zajištěné silnější konstrukcí přední vidlice. Univerzální vzorek plášťů pak zvládne jak rychlou jízdu po silnici, tak nástrahy mokrého terénu. Kratší představec a vyšší pozice řídítek s ergonomickými gripy už jen dokreslí celkový komfortní dojem.- pohon Bosch Performance 3. generace, displej Bosch Purion, 500Wh baterie- rám s prohnutím horní trubky pro lepší manévrování- vzduchová vidlice SR Suntour s pevnou boost osou a 34mm průměrem kluzáků- převody 1x10, široký rozsah díky kazetě 11-46 zubů, přehazovačka Shimano Deore- minimalistický displej Bosch Purion Geometrie modelu Hlavní přednosti SUNTOUR XCR AirXCR Air je nejdostupnější vzduchová vidlice na trhu. Zvládne rekreační ježdění v terénu a díky vzduchovému nastavení se dokáže přizpůsobit každému jezdci. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic, je nutnost pravidelného servisu, který je třeba provádět minimálně jednou ročně. BOSCH PERFORMANCE LINEPokud chcete dobrý motor pro horské elektrokolo, ale nechcete za něj utratit příliš mnoho peněz, je pro vás BOSCH Performance Line jako stvořený! Motor nabízí maximální výkon 750 W, točivý moment 65 Nm a nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost!MotorBosch Performance Váha3,2 kgKroutící moment65 Nm BOSCH PURIONNejkompaktnější displej jaký můžete od BOSCHE mít. Součástí displeje je i ovladač, takže máte všechno hezky pohromadě. Purion ukazuje všechny základní veličiny: aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, stav baterie, dojezd, denní nájezd kilometrů a celkový nájezd kilometrů. Díky použité technologii je displej na slunci krásně čitelný a přehledný. Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Apache prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance |
| Kroutící moment | 65Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km, 60 až 90 km km |
| Display | Bosch Purion |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 140kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore M5120 |
| Řazení | Shimano Deore M4100 |
| Kazeta | Shimano Deore M4100 11-46 |
| Řetěz | x |
| Převodník | 34z |
| Přední brzda | Shimano Deore MT500 |
| Zadní brzda | Shimano Deore MT500 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Shimano HTX515 - zadní náboj, Shimano MT400 - přední náboj |
| Ráfky | Remerx e-Rocky RX3025 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam PF |
| Vidlice | SR - XCR34 |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Apache |
| Představec | Apache 31,8 x 60 mm |
| Řidítka | Apache 31,8 x 780 mm |
| Gripy | x |
| Barva | Green |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.