Giant představuje nový model elektrokola Trance X Advanced E+ Elite

Giant nedávno představil svůj nejnovější model elektrokola Trance X Advanced E+ Elite, který slibuje vylepšený výkon a delší dojezd díky inovativní technologii baterií.

Nový standard v bateriích pro elektrokola: Giant představuje revoluční technologii EnergyPak Smart

Giant přichází s inovativní technologií EnergyPak Smart, která přináší vyšší kapacitu, rychlejší nabíjení a delší životnost baterií pro elektrokola. Jaké jsou hlavní výhody této novinky?

Nový Bosch Performance Line SX: Revoluce v lehkých elektrokolech

Bosch představuje novou řadu motorů Performance Line SX, která přináší vyšší výkon a lehčí konstrukci pro elektrokola. Nový systém je ideální pro městskou mobilitu i sportovní jízdu.

Trendy v oblasti baterií pro elektrokola: Co přinesl rok 2023?

Rok 2023 přinesl revoluční změny v oblasti baterií pro elektrokola. Od zvýšení kapacity po nové technologie nabíjení - podívejte se, co je nového a jak to ovlivní váš zážitek z jízdy.

Nové technologie v elektrokolech: Bosch uvádí na trh inteligentní systém eBike Flow

Bosch představuje nový inteligentní systém eBike Flow, který přináší revoluci do světa elektrokol. Co všechno nabízí a jaké jsou jeho hlavní výhody? Čtěte dále.

Nová generace motorů Bosch CX pro elektrokola přináší revoluční výkon

Bosch představil novou generaci motorů Performance Line CX, které slibují vyšší výkon, delší dojezd a lepší ovládání. Tato inovace může zásadně změnit trh s elektrokoly.

Plzeňský kraj podporuje cyklodopravu: Nové trasy a infrastruktura pro e-kola

Plzeňský kraj aktivně podporuje rozvoj cyklodopravy. Nové trasy a infrastruktura přinášejí výhody nejen pro rekreační cyklisty, ale i pro uživatele e-kol.

Rozvoj cyklostezek v kraji Vysočina: Nové trasy a lepší podmínky pro cyklisty

Kraj Vysočina se chystá na rozsáhlé rozšiřování své cyklostezkové sítě. Nové trasy spojí Třebíč s Vladislavem a přinesou lepší podmínky pro rekreační i pravidelné cyklisty.

Plánovaný rozvoj cyklodopravy ve Středočeském kraji

Středočeský kraj se připravuje na významné zlepšení cyklodopravy, které má za cíl usnadnit a zpříjemnit jízdu na kole nejen pro místní obyvatele, ale i pro turisty. Tento plán zahrnuje rozšíření a modernizaci cyklostezek, zavedení nových cyklistických tras a zlepšení infrastruktury pro cyklisty. Podívejme se na hlavní body tohoto ambiciózního plánu, který je připraven na období let 2024-2030.

Jak maximalizovat dojezd elektrokola: Tipy a triky pro efektivní jízdu

Jízda na elektrokole je skvělým způsobem, jak se pohybovat ekologicky a efektivně. Pro mnoho uživatelů je však důležité maximalizovat dojezd jejich elektrokola, aby mohli strávit více času na cestách a méně času nabíjením. V tomto článku vám přinášíme několik tipů a triků, jak z vašeho elektrokola vytěžit maximum.

Revoluce v oblasti baterií pro elektromobily: CATL představuje novou generaci s ultrarychlým nabíjením

Společnost CATL odhalila novou generaci baterií Shenxing Plus s výjimečnou energetickou hustotou a schopností ultrarychlého nabíjení, což může znamenat průlom v dojezdu elektromobilů.

Krušné hory na elektrokole - neobjevené cyklistické perly

Trasa našeho výletu začíná a končí v obci Dlouhá Louka, kde je k dispozici velké parkoviště pro snadné parkování vašeho vozu. Celková délka trasy je 47.69 km s celkovým převýšením 638 metrů, což dělá z této trasy ideální volbu pro milovníky mírně náročnějších vyjížděk.

Rekonstrukce mostu na cyklostezce č. 2000: Nový impuls pro turistiku v Krušných horách

Cyklisté a turisté mohou nyní využívat nově zrekonstruovaný most na populární cyklostezce č. 2000 u Přebuze, který zvyšuje bezpečnost a komfort při průjezdu Krušnými horami.

Labská cyklostezka je u Němců druhá nejoblíbenější cyklostezka

Labská stezka, známá v Německu pod názvem Elberadweg, se řadí mezi nejoblíbenější cyklotrasy nejen v České republice, ale i v Německu a celé Evropě. Díky svému působivému rozsahu téměř 1300 km, který začíná u pramene řeky Labe v Krkonoších a končí v německém městě Cuxhaven na břehu Severního moře, nabízí neopakovatelný zážitek spojující přírodu s kulturou.

Labská cyklostezka brzy přivítá nový úsek mezi obcemi Tuhaň a Kozly u Neratovic

Labská cyklostezka, která se řadí mezi nejdelší a nejpopulárnější cyklistické trasy v České republice, se brzy rozroste o další lákavý úsek. Cyklisté a milovníci aktivního odpočinku v okolí Neratovic a širšího okolí se tak mohou těšit na nové možnosti pro jejich výlety. Nový úsek Labské cyklostezky vedoucí mezi obcemi Tuhaň a Kozly je aktuálně ve fázi dokončování a jeho otevření je plánováno na květen 2024.

Revoluce v parkování kol: PID Lítačka přichází do cyklověží Středočeského kraje

Od září bude možné využívat aplikaci PID Lítačka pro platby parkovného v cyklověžích ve Středočeském kraji. Projekt slibuje výhody pro držitele předplatních kuponů PID.

Jak správně přepravovat elektrokolo?

Přeprava elektrokola může představovat jisté výzvy, ať už se rozhodnete cestovat autem nebo vlakem. V tomto článku se podíváme na nejlepší postupy a doporučení, která vám pomohou elektrokolo bezpečně a efektivně transportovat.

Česká republika: Hustá síť výrobců elektrokol v srdci Evropy

Elektrokola se stala nezbytnou součástí moderního života, a Česká republika má tu čest hostit několik předních výrobců těchto inovativních dopravních prostředků. V tomto článku se podíváme na největší české značky, které definují průmysl v oblasti elektrokol.

Jak efektivně snížit riziko píchnutí pneumatik u elektrokola

Zjistěte, jak můžete výrazně snížit pravděpodobnost píchnutí pneumatik vašeho elektrokola. Poznejte výhody použití Tannus Armour a rozdíly mezi plášti s duší a bezdušovými plášti.

Revoluce v elektrokolech: Integrace AI technologie

Letošní ročník veletrhu Consumer Electronics Show (CES) na počátku rokuk přinesl řadu inovací, ale jednou z nejzajímavějších je bezpochyby integrace umělé inteligence do elektrokol. Značka Urtopia představila modely, které tuto technologii využívají k zásadnímu zlepšení uživatelské zkušenosti.

Naposledy aktualizované stanice

Aktualizováno: 02.05.2024 09:15
Dubí, Cínovec, 275
Aktualizováno: 01.11.2023 08:22
Svojanov, Svojanov, 1
Aktualizováno: 17.10.2023 21:41
Geisa, Bahnhofstraße, 6
Aktualizováno: 02.10.2023 07:28
Zlaté Hory, Ondřejovice, 281