APACHE
Apache Hupahu MX1 400 (29) - Dark grey
Baterie
840Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km, 60 až 90 km, 100 až 250 km km
Kola
29"
Rok
2024
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bosch M400
44 990 Kč
Apache Hupahu MX1 400MotorBafang M400Baterie840WhVýkon80NmPrůměrný dojezd100-190 kmVidliceRST - pružinaVelikost kol 29"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaApache Hupahu MX1 400 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bafang M400, baterií o kapacitě 840 Wh, pohonem Shimano 1x9 a uzamykatelnou vidlicí. Geometrie modelu Hlavní přednostiAkumulátor 840 Wh Baterie pro motory BAFANG se vyznačují velkou univerzálností a velmi vysokou kapacitou (až 900 Wh) Motor BAFANG M400 M400 je aktuálně nejpoužívanější středový motor. Disponuje nominálním výkonem 250 W, 80 Nm točivého momentu a váhou 3,9 kg. Jeho hlavní výhodou je nízká cena a dostupnost, hlavní nevýhodou horší kvalita zpracování. Model M420 je naprosto stejný motor, ale v jiném těle. Pokud chcete motor za dobré peníze, můžeme vám ho jenom doporučit!LCD displej pro BAFANG Nejpoužívanější displej pro BAFANG motory. Displej je přehledný a krásně barevný. Zobrazuje základní veličiny jako je aktuální rychlost, aktuální odběr el. energie z baterie, zvolenou přípomoc motoru a čas. Ve stavovém řádku si poté můžete nastavit, zda chcete vidět denní počet ujetých kilometrů, celkový počet ujetých kilometrů, dojezd, spálené kalorie, atp. Další výhoda je USB výstup pro napájení dalších zařízení, jako je třeba telefon, či světlo.Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Apache prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 840Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km, 60 až 90 km, 100 až 250 km km |
| Nabíječka | napěti 48 Volt, 3A |
| Display | Bafang LCD |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M3000 |
| Kazeta | Shiimano CS-HG200 |
| Řetěz | x |
| Převodník | 34z |
| Přední brzda | Shimano MT201 |
| Zadní brzda | Shimano MT201 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Joytech - zadní náboj, Joytech - přední náboj |
| Ráfky | AL |
| Pláště | WTB Ranger 29x2.4 |
| Vidlice | RST Omega, SR - SF20-X1 |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 27,2mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Vivo Ergo |
| Představec | Apache 31,8 x 80 mm |
| Řidítka | Apache 31,8 x 720 mm |
| Gripy | x |
| Barva | Dark Grey |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.