CRUSSIS
Crussis e-City 1.20-(612 Wh)
Baterie
612Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
26"
Rok
2025
Kroutící moment
40Nm Nm
Motor: Bosch Zadní motor
29 990 Kč
Crussis e-City 1.20Hledáte elektrokolo na cestu do práce, nebo na cesty městem? Chcete si zajet na nákup, na oběd, nebo na pěkný nenáročný výlet s kamarády? Pak je e-kolo Crussis e-City 1.19 pro vás jako dělané. Bát se nemusíte ani deště. Součástí výbavy e-kola jsou totiž kromě předního a zadního osvětlení, stojánku a nosiče rovněž blatníky. Sečteno podtrženo, Crussis e-City 1.19 je elektrokolo pro použití v každodenním životě. Elektrokolo pro každého. Pokud byste přesto zatoužili po modelu se slabší baterií, koukněte na e-kolo e-City 1.19-(459 Wh) nebo Vás zajímá jiná barevná varianta? Podívejte se na model e-City 1.19-(459 Wh) / 1.19-(612 Wh). BaterieSrdcem elektrokola dodávajícím energii do systému je vyjímatelná a do rámu plně integrovaná baterie s Li-Ion články 36V / 612 Wh (17 Ah). Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 140 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence. Samozřejmostí je vybavení baterie BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Zcela vybitou baterii nabijete do plné kapacity za 6,5 hodiny. DisplejMotorová asistence je ovládána prostřednictvím LED panelu umístěného na řídítkách vedle přední brzdové páky. Ten pomocí barevných diod zobrazuje informace o stavu baterie a nastavení asistence motoru. Jednoduché, pohodlné, bezpečné. RámSpeciálně upravený hliníkový rám s opravdu nízko posazenou hlavní rámovou trubkou. Geometrie rámu vám zajistí opravdu pohodlnou jízdu. A navíc bezpečnou! Nasednutí a sesednutí z e-kola nikdy nebylo rychlejší. A to se hodí nejen při jízdě ve městě. Rám je vhodný pro muže i ženy, kterým může klasická geometrie elektrokola činit potíže třeba ze zdravotních důvodů. DoplňkyTreková e-kola jsou vybavena kromě stojánku také blatníky, takže se nemusíte bát ani deště. Součástí e-biku je rovněž zadní nosič, který je možné dovybavit brašnami nebo košíkem. Trekové elektrokola je tak vhodné na pohodlné ježdění a výlety všeho druhu.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Zadní motor |
| Kroutící moment | 40Nm Nm |
| Baterie | 612Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bafang LCD |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 26" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Přehazovačka | Shimano Tourney RD-TY300, 7 rychlost |
| Řazení | Shimano Tourney SL-TX50-7R, 7 rychlostí |
| Kazeta | Bafang 250W (MAX 500W), v zadním náboji |
| Řetěz | Kmc Z7 |
| Převodník | Crussis 42 zubů, 170 mm |
| Přední brzda | Tektro V-Brake |
| Zadní brzda | Tektro V-Brake |
| Kotouče | x |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 36D |
| Ráfky | Crussis 26", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Kenda 26x1,75 (559-47), černý |
| Vidlice | SR-SUNTOUR CR85-V 26", NO LOCK |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 90mm, stavitelný |
| Řidítka | Crussis AL 25,4 mm, šířka 620 mm |
| Gripy | Crussis ergonomicky tvarované s objímkou |
| Barva | Black |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.