CRUSSIS
Crussis e-Cross 1.9-(612 Wh)
Baterie
612Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
28"
Rok
2025
Kroutící moment
40Nm Nm
Motor: Bosch Zadní motor
29 990 Kč
Crussis e-Cross 1.9 Pokud hledáte e-kolo pro sportovnější jízdu nebo výlet, jste na správné adrese. Krosové elektrokolo e-Cross 1.9-(612 Wh) se silnější baterií je totiž určené nejen pro výlety všeho druhu na silnicích a cyklostezkách, ale zvládne také sportovnější ježdění v lehkém terénu. Již se nemusíte bát kopcovitého profilu výletu, ani toho, že třeba nebudete stačit ostatním. Je čas vyrazit! Není nač čekat. E-bike Crussis E-Cross 1.9-(612 Wh) je připraven pro váš parádní výlet. Šlápněte do pedálů! Pokud byste přesto zatoužili po modelu se středovým elektromotorem a lepší doplňkovou výbavou (vidlice, přehazovačka, motor…), koukněte na e-kolo e-Cross 7.10 Baterie Srdcem elektrokola dodávajícím energii do systému je vyjímatelná a do rámu plně integrovaná baterie s Li-Ion články 36V / 612 Wh (17 Ah). Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 140 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence. Samozřejmostí je vybavení baterie BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Zcela vybitou baterii nabijete do plné kapacity za 6,5 hodiny. Displej Motorová asistence je ovládána prostřednictvím přehledného LCD panelu s digitálním displejem, který je umístěn na řídítkách u přední brzdové páky. Jednoduché, pohodlné, bezpečné. Displej samotný zobrazuje kromě základních informací týkajících se stavu baterie a aktuálně využívaného stupně asistence také další údaje týkající se jízdy (rychlost, ujetá vzdálenost aj.). Váš cyklocomputer tak můžete nechat doma, nebudete ho již potřebovat. Řazení a přehazovačka O řazení se stará 21 rychlostí sada Shimano Tourney s 3 převody v předu a 7 vzadu. Zvolený převodový stupeň snadno poznáte na řadící páčce s ukazatelem. Přijďte si vyzkoušet toto elektrokolo k nám na prodejnu Svezte se a objevte svého nového parťáka Otestujte elektrokolo přímo na naší prodejně v Mělníku, kde si ho můžete prohlédnout i vyzkoušet. Vyzkoušejte si ho zdarmaSjednejte si testovací jízdu v termínu, který vám vyhovuje, a objevte jeho přednosti. Garance výměnyModel vám nesedí? Vyměníme ho za jiný. Konzultace s expertem Naši odborníci vám pomohou s výběrem elektrokola a zodpoví všechny dotazy. Spojit se s prodejcem Vylepšete svůj zážitek z jízdy Individuální úpravy potřebujete něco upravit či vyměnit? Rádi to uděláme více Chcete lepší cenu? vyžádejte si u nás nabídku, připravíme pro vás nabídkuvíce Návody než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Zadní motor |
| Kroutící moment | 40Nm Nm |
| Baterie | 612Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bafang LCD |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Tourney RD-TY500D-SGS, 7 rychlostí |
| Řazení | SHIMANO Tourney SL-TX50, 21 rychlostí |
| Kazeta | BAFANG 250W (MAX 500W), v zadním náboji |
| Řetěz | Kmc Z7 |
| Převodník | CRUSSIS 48/38/28 zubů, 170 mm |
| Přední brzda | Tektro V-Brake |
| Zadní brzda | Tektro V-Brake |
| Kotouče | x |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 36D |
| Ráfky | CRUSSIS 28", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | KENDA 700x45 (47-622), černá |
| Vidlice | SR-SUNTOUR CR85-V 700C", NO LOCK |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8mm, šířka 640 mm |
| Gripy | Crussis ergonomicky tvarované s objímkou |
| Barva | Šedá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.