CRUSSIS
Crussis ONE-Country 10.10-(720 Wh)
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
27"
Rok
2025
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Panasonic GX Ultimate
57 990 Kč
Crussis ONE-Country 10.10 - 720 WhObjevte nový rozměr městské cyklistiky s elektrokolem e-Country 10.10. Toto kolo je navrženo s důrazem na maximální pohodlí a snadné používání, díky nízkému nástupu, který umožňuje snadné a bezpečné sesedání a nasedání. Ideální volba pro každodenní jízdy po městě.Kolo je vybaveno vidlicí ROCKSHOX Recon Silver RL Solo Air 27,5" se zdvihem 100 mm, která absorbuje nerovnosti a zajišťuje pohodlnou jízdu i na hrubším povrchu. Přehazovačka SRAM GX Eagle s 12 rychlostmi vám umožní snadno přizpůsobit převody vašim potřebám.Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 95 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceBarevnévarianty Šedá Zlatá/černáElektropohon Motor Panasonic GX UltimateMotor Panasonic GX Ultimate je jedním z nejsilnějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí vysoký točivý moment až 95 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola. O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Ultimate |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, SRAM X1 E-MTB ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SRAM Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SRAM Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm - přední, CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 12x148 mm - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Pláště | MAXXIS REKON RACE 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Recon Silver RL Solo Air 29" BOOST, zdvih 150 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 720 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Šedá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.