GHOST
GHOST Path Riot Advanced
Baterie
430Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km, 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
60Nm Nm
Motor: Fazua Ride60
192 990 Kč
GHOST Path Riot AdvancedPředstavení ElektrokolaLehký a našlapaný celoodpružený e-bike na karbonovém rámu s pohonem Fazua Ride 60 a geometrií SUPERFIT®. Model GHOST Path Riot Advanced vám přinese tuny zábavy, potřebnou tuhost ve sjezdech a usnadní vám i cestu nahoru.Modely – GHOST Path Riot CF Advanced i jeho ne-elektrický brácha Riot AM Full Party (CF) - jsou vzhledově k nerozeznání. Oba mají plně karbonový rám, optimální zdvihy 160/140 mm a SUPERFIT® geometrii. Oba se chlubí přepákováním tlumiče zadní stavby Traction Link® a teleskopickou sedlovkou. Na rozdíl od Riotu AM Full Party, který má jako hnací sílu vaše nohy, model GHOST Path Riot Advanced využívá vylepšený kompaktní pohon FAZUA Ride 60 s baterií o kapacitě 430 Wh. Řazení obstarává špičkové SHIMANO SLX s 1x12 převody a precizní brzdný účinek zajišťuje Formula Cura.Vylepšený pohon FAZUA Ride 60 nabízí točivý moment 60 Nm, špičkový výkon 450 W, přičemž motor sám o sobě zůstává na krásných 1,96 kg hmotnosti. Vyjímatelná baterie disponuje kapacitou 430 Wh. Pohon využívá elegantní dálkové ovládání RING CONTROL i šikovné kontrolní rozhraní na horní rámové trubce – LED HUB. Zde najdete také USB port pro rychlé dobití telefonu. Bezdrátová konektivita s aplikací FAZUA (přes ANT+, Bluetooth), je samozřejmostí a chytrý telefon může sloužit jako přehledný displej. VideopředstaveníElektro systémMotor Fazua Ride 60Výkonnější než kdy předtím – a přitom super kompaktní. Lehký a tichý. Poskytuje nejhladší zdvih pedálu. Dovolujeme si představit: FAZUA RIDE 60. Silný, ale výjimečně lehký pomocník v kompaktním designu. Umožňuje individuální, estetickou integraci. Hladká, přirozená pomoc. Neuvěřitelně intuitivní ovládání.POHONNÁ JEDNOTKA FAZUA RIDE 60 je srdcem systému, přídržným motorem, převodovkou a senzory. Je lehký a tichý, výkonný a kompaktní – a zaručuje přirozený, hladký chod pedálu FAZUA. Tenká jednotka umožňuje elegantní integraci do rámu. O motoru Fazua Ride 60 O ovladači Ring ControlOvladač Fazua Ring ControlCo se nám opravdu líbí, je minimalistický design, protože toto dálkové ovládání je extrémně úzké a fantasticky zapadá do vzhledu kokpitu. Nebyl také důvod ke kritice, pokud jde o pocit a funkci. Na polohu pohyblivého kroužku v objímce je však potřeba si trochu zvyknout. Vzhledem k tomu, že zde můžete působit všemi směry, musí se vnější prstenec také pohybovat všemi směry. V reálném životě je to trochu zvláštní. Význam pohybu kroužku: Režimy se ovládají nahoru a dolů (ve směru jízdy) a spustí se Walk Assist.Pokud stisknete do strany (příčně ke směru jízdy), lze světlo zapnout mj.Akumulátor Fazua 430WhKompaktní baterie váží pouze 2,3 kg a má kapacitu 430 Wh.- Fazua má ve své řadě také vestavěný model. Je o 100 g lehčí a ještě kompaktnější. Chytrý! V horní části jsou LED diody, které ukazují stav nabití baterie a rukojeť s chytrým odjišťovacím mechanismem. Jak se starat o akumulátorGeometrie modelu Ukázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Ghostprohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Fazua |
|---|---|
| Typ motoru | Ride60 |
| Kroutící moment | 60Nm Nm |
| Baterie | 430Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km, 60 až 90 km km |
| Display | Fazua Straight Bar Ring Control |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6100 12-S, 12-speed |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE,10-51T |
| Řetěz | Shimano Deore XT 12-Speed |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT520 220mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT520 220mm |
| Kotouče | 220mm |
| Náboje | Shimano HB-TC500-15-B 15x110mm - přední, Shimano FH-TC600-MS-B 12x148 mm - zadní |
| Ráfky | WTB ST Light i30 - přední, WTB ST Light i30 - zadní |
| Pláště | Continental Kryptotal Re Enduro Soft, 60-622 - zadní, Continental Kryptotal Fr Trail Soft, 60-622 - přední |
| Vidlice | RockShox Lyrik Select, Travel: 150mm |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Select RT 140 mm |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Fizik Terra Aidon |
| Představec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Řidítka | GHOST MTB Dia 31.8mm 800/20mm |
| Gripy | XLC MTB grips |
| Barva | Blue |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.