GHOST
GHOST Path Riot CF Full Party Dusty Rose/Pearl Dark Grey Glossy
Baterie
430Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
29"
Rok
2026
Kroutící moment
60Nm Nm
Motor: Fazua Ride60
199 990 Kč
GHOST Path Riot CF Full Party Představení Elektrokola Lehký a našlapaný celoodpružený e-bike na karbonovém rámu s pohonem Fazua Ride 60 a geometrií SUPERFIT®. Model GHOST Path Riot Full Party vám přinese tuny zábavy, potřebnou tuhost ve sjezdech a usnadní vám i cestu nahoru. Modely – GHOST Path Riot CF Full Party i jeho ne-elektrický brácha Riot AM Full Party (CF) - jsou vzhledově k nerozeznání. Oba mají plně karbonový rám, optimální zdvihy 160/140 mm a SUPERFIT® geometrii. Oba se chlubí přepákováním tlumiče zadní stavby Traction Link® a teleskopickou sedlovkou. Na rozdíl od Riotu CF Full Party, který má jako hnací sílu vaše nohy, model GHOST Path Riot Full Party využívá vylepšený kompaktní pohon FAZUA Ride 60 s baterií o kapacitě 430 Wh. Řazení obstarává špičkové Sram AXS Pod Controller Rocker Paddle, Trigger shifter a precizní brzdný účinek zajišťuje Sram DB Maven Silver, 4 pistons. Vylepšený pohon FAZUA Ride 60 nabízí točivý moment 60 Nm, špičkový výkon 450 W, přičemž motor sám o sobě zůstává na krásných 1,96 kg hmotnosti. Vyjímatelná baterie disponuje kapacitou 430 Wh. Pohon využívá elegantní dálkové ovládání RING CONTROL i šikovné kontrolní rozhraní na horní rámové trubce – LED HUB. Zde najdete také USB port pro rychlé dobití telefonu. Bezdrátová konektivita s aplikací FAZUA (přes ANT+, Bluetooth), je samozřejmostí a chytrý telefon může sloužit jako přehledný displej. Videopředstavení Elektro systém Motor Fazua Ride 60 Fazua Ride 60 je moderní elektropohon určený především pro lehká elektrokola. Spojuje nízkou hmotnost, kompaktní design a přirozený jízdní projev.Výkon: 450 W špičkového výkonu, nominální výkon 250 WTočivý moment: 60 NmBaterie: 430 Wh, možnost externího rozšířeníHmotnost: Motor cca 1,96 kg, baterie 2,3 kg (celý systém pod 4,3 kg)Asistence: Přirozený pocit z jízdy, dynamická podporaOvládání: Minimalistické dálkové ovládání Ring Control + LED Hub pro zobrazení stavu baterie a režimu asistenceKonektivita: Možnost připojení k aplikaci Fazua pro personalizaci jízdních režimů Ovladač Fazua Ring Control Fazua Ride 60 Ring Control je minimalistický a ergonomický ovladač pro elektropohon Fazua Ride 60, který umožňuje pohodlné přepínání režimů asistence bez nutnosti sundávat ruku z řídítek.Jednoduché ovládání – intuitivní prstencový design umožňuje snadné ovládání palcemTři směry pohybu – krátký stisk nahoru nebo dolů pro změnu asistence, delší stisk pro aktivaci podpory "Boost"Kompaktní a nenápadný design – nenarušuje estetiku řídítek, vhodný pro čistý cockpitVysoká odolnost – chráněný proti prachu a vlhkosti, vhodný i pro náročné podmínkyKompatibilita – propojení s LED Hubem pro vizuální zpětnou vazbu o režimu motoru a stavu baterie Informační panel Fazua LED hub Fazua LED Hub je centrální ovládací a informační jednotka pro systém Fazua Ride 60, která poskytuje přehled o stavu baterie, režimech asistence a konektivitě.LED indikace – pět LED diod zobrazujících stav baterie a aktuální režim asistenceBluetooth & ANT+ – umožňuje propojení s mobilní aplikací Fazua a cyklopočítačiUSB-C port – možnost dobíjení externích zařízení, jako je smartphone nebo cyklopočítačKompaktní design – nenápadně integrovaný do rámu kola, nezabírá místo na řídítkáchJednoduché ovládání – spolupracuje s Ring Control pro snadnou změnu režimů Baterie Fazua Ride 60 Baterie Fazua Energy 430 je určena pro pohonný systém Fazua Ride 60 a nabízí optimální poměr mezi kapacitou, hmotností a kompaktními rozměry.Kapacita: 430 Wh (dostatečná pro dlouhé vyjížďky)Hmotnost: Pouze 2,3 kg – ideální pro lehká elektrokolaKompaktní design: Plně integrovaná do rámu kola, snadno vyjímatelnáDobíjení: Možnost nabíjení přímo v kole nebo samostatně mimo koloMožnost rozšíření: Kompatibilní s externí Range Extender baterií pro delší dojezd Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Fazua Ride 60. to mě zajímá Geometrie modelu
| Značka motoru | Fazua |
|---|---|
| Typ motoru | Ride60 |
| Kroutící moment | 60Nm Nm |
| Baterie | 430Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Fazua Straight Bar Ring Control |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Sram S1000 Eagle AXS T-Type 12s, wireless, 12-speed |
| Řazení | Sram AXS Pod Controller Rocker Paddle, Trigger shifter |
| Kazeta | Sram AXS Pod Controller Rocker Paddle, Trigger shifter |
| Řetěz | Sram GX Eagle T-Type 12s |
| Převodník | Sram Eagle T-Type CR for Fazua BCD104 + Spider, 34T |
| Přední brzda | Sram DB Maven Silver, 4 pistons, organic pad, 200 mm |
| Zadní brzda | Sram DB Maven Silver, 4 pistons, organic pad, 200 mm |
| Kotouče | 200mm |
| Náboje | DT Swiss H 1900 Spline LS 29" 15x110 mm, 6 bolt Disc |
| Ráfky | DT Swiss H 1900 Spline LS 29" 15x110 mm, 6 bolt Disc |
| Pláště | Continental Kryptotal-Re Enduro Soft, foldable skin SL, TR, 60-622 - zadní, Continental Kryptotal-Fr Trail Soft, foldable skin SL, TR, 60-622 - přední |
| Vidlice | RockShox Lyrik Ultimate Charger 3.1 RC2, DebonAir+ 160 mm, Offset: 44 mm |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Ultimate 185x55mm, Trunnion |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Prologo Proxim Nembo Steel rail 145 mm |
| Představec | Truvativ Descendant, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| Řidítka | Truvativ Descendant Riser Carbon DH Dia. 35 mm, Rise: 25 mm 800mm |
| Gripy | Prologo Proxim X-Shred Grip - Black |
| Barva | Hnědá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.