HAIBIKE
Haibike ADVENTR 11 ABS - anthracite/acacia
Baterie
800Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
27"
Rok
2025
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch Bosch CX 5 - SMART
162 999 Kč
Haibike ADVENTR 11 ABSPředstavení ElektrokolaVaše dobrodružství začíná u vašich dveří. Náš nový ADVENTR 11 ABS spojuje to nejlepší z obou světů – spojuje špičkovou bezpečnost s maximální zábavou z jízdy. Postaveno na platformě rámu ALLTRAIL a vybavené 140 mm předním a 130 mm zadním zdvihem sdílí stejné schopnosti jako naše sportovní celoodpružená eMountain kola. Na druhou stranu, robustní zadní nosič, spolehlivé pneumatiky a inovativní eBike ABS zajišťují, že zvládne každodenní úkoly stejně snadno. Bez ohledu na to, jaký terén si vyberete, výkonný motor Bosch Performance Line CX vás snadno požene vpřed. A s 800Wh baterií s dlouhým dosahem mohou vaše jízdy pokračovat ještě déle. Stručně řečeno, s tímto SUV eBike začínají vaše dobrodružství přímo u vašich dveří! Novinky pro sezónu 2025 Nový motor BOSCH CX - 5. generacevylepšený motor pro sezónu 2025snížení hlučnosti až o 50%lepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapánímax. výkon 600W / 340% podporyváha 2,8 kgasistent rozjezdu do kopcefunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 800WhPředstavte si jízdu na elektrokole, kde vám nikdy nechybí energie, ani když se vydáte na nejdelší dobrodružství do přírody. Bosch 800Wh baterie přináší přesně ten pocit nekonečné svobody a chuti objevovat nové cesty. S každým šlápnutím cítíte sílu pod sebou, která vám umožňuje zdolat jakýkoli terén. Vyšší kapacita: S kapacitou 800 Wh dosáhnete skvělých dojezdůSnížení hmotnosti: I přes zvýšení kapacity baterie došlo ke snížení hmotnosti oje 400gZmenšení rozměru: Nová baterie je o skoro 5 cm kratší, než baterie 750Wh, díky tomu je kolo ovladatelnějšíRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Kiox 300Bosch Kiox 300 je displej, který každému cyklistovi přináší nejen přesné informace, ale i radost z jízdy. Mezi jeho hlavní přednosti patří:Vynikající čitelnost: Díky jasnému a barevnému displeji uvidíte všechny údaje i na přímém slunci, což vám dodá jistotu v jakýchkoli podmínkách.Kompaktní a odolný design: Robustní konstrukce, která vydrží i náročné terény, vám umožní jezdit s důvěrou a beze strachu o poškození displeje.Pokročilá navigace: S integrovanou funkcí navigace nikdy neztratíte směr a užijete si svobodu objevování nových tras.Propojení s chytrými zařízeními: Díky Bluetooth konektivitě můžete snadno synchronizovat svůj trénink s aplikacemi a získat ještě více údajů o své jízdě.Přehled o výkonu: Mějte vždy pod kontrolou svou rychlost, vzdálenost i stav baterie – Kiox 300 vám poskytne všechny informace na dosah ruky.Tento displej přináší cyklistům nejen funkce, ale i skutečný zážitek, který posouvá jejich jízdu na vyšší úroveň.Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Bosch CX 5 - SMART |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 800Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore XT RD-M8100 12s, 12 Rychlosti |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100, Rapidfire+, Trigger řadič |
| Kazeta | x |
| Řetěz | Shimano M6100 |
| Přední brzda | Magura MT C Allroad ABS 4 piston caliper |
| Zadní brzda | Magura MT C Allroad ABS 4 piston caliper |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | x |
| Ráfky | Schürmann Yak25 32H with Single Eyelets, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | x |
| Vidlice | SR Suntour Mobie 36, 140mm |
| Tlumič | SR Suntour RS24-Edge X 205x60mm, Trunnion |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Prologo Proxim W400 |
| Představec | x |
| Řidítka | Haibike TheBar++ Dia. 31.8 mm, 780 mm |
| Gripy | Velo ergo grips |
| Barva | anthracite/acacia |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.