KELLYS
KELLYS Estima 40 SH Moonstone Grey 28" 630Wh
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
28"
Rok
2026
Kroutící moment
50Nm Nm
Motor: Shimano EP8
49 990 Kč
KELLYS Estima 40 SH Moonstone Grey 28" 630Wh Představení modelu Městské elektrokolo KELLYS Estima 40 SH 630Wh 28" je moderní kolo přímo stvořené pro městský provoz. O bezproblémový chod se stará výborný motor Shimano STEPS o výkonu 250 W, který je umístěn ve středu kola, což zajišťuje dokonalé přenášení energie. Ve spolupráci s částečně integrovanou baterií o kapacitě 17,5 Ah elektrokolo nabídne dojezd až 150 km. Městské elektrokolo KELLYS Estima 40 nezaostává ani svými komponenty. Vybaveno je hydraulickými kotoučovými brzdami, špičkovými plášti KENDA a 5 převody v náboji. Bohatá je i funkční a bezpečnostní výbava - nechybí přední a zadní osvětlení, blatníky, zadní nosič ani stojan. Barevné varianty Moonstone Grey Rose Gold Hlavní parametry Motor Lehký, tichý a kompaktní motor pro hladkou a přirozenou jízduMaximální točivý moment: 50 NmLehké hliníkové těloKompatibiliní s V-brzdami, kotoučovými brzdami, válečkovými brzdami a zpětnými brzdamiPersonalizace vaší jízdy, vlastní výběr síly asistenta s aplikací E-TUBE PROJECT CyclistUdržuje asistenci až do 25 km/hTechnologie AUTO SHIFT je k dispozici pouze pro nábojové převodovkyVáha: 2,4 kg Displej Cyklocomputer s velkým displejem a Bluetooth připojením pro e-bike systémy Shimano STePS, umožňuje přehledné zobrazení jízdních parametrů a ovládání podpory šlapání. Tento cyklocomputer nabízí přehledný černobílý displej s možností regulace jasu, což usnadňuje sledování důležitých údajů během jízdy za různých světelných podmínek. Komunikace probíhá bezdrátově přes Bluetooth, díky čemuž je možné propojení nejen s displeji stejných systémů, ale i s aplikacemi pro chytré telefony a displeji od jiných výrobců. To rozšiřuje možnosti využití a zjednodušuje správu dat. Pomocí tohoto zařízení lze snadno sledovat různé jízdní parametry a také přepínat mezi režimy podpory šlapání: vysoký, normální, eko, vypnuto a chůze. Tato funkce umožňuje přizpůsobit asistenci aktuálním potřebám jezdce a terénu. Akumulátor Shimano 630 Wh, 36 V je výkonný a spolehlivý lithium-iontový akumulátor určený pro elektrokola s pohonem Shimano. Kapacita 630 Wh zajišťuje dojezd až 200 km v závislosti na terénu, hmotnosti jezdce a zvoleném stupni asistence. Baterie je lehká, odolná a vybavená kvalitními články pro dlouhou životnost.
| Značka motoru | Shimano |
|---|---|
| Typ motoru | EP8 |
| Kroutící moment | 50Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Přehazovačka | x |
| Řazení | SHIMANO Nexus SL-C7000-5 Revoshift |
| Kazeta | 18T for internal hub |
| Řetěz | KMC Z1 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Zadní brzda | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Kotouče | přední 160 mm / zadní 160 mm |
| Náboje | SHIMANO TX505 / SHIMANO Nexus C7002-5 Disc Center Lock, protišlapací brzda (32 děr) |
| Ráfky | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 děr) |
| Pláště | KENDA Kwick 45x622 (700x45C) ReflectiveLine |
| Vidlice | SR SUNTOUR NEX-E25 NLO DS, 63 mm, coil spring |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | SELLE ROYAL Freedom Royalgel |
| Představec | nastavitelný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 85 mm |
| Řidítka | KALLOY RiseBar - diam 31.8 mm / šířka 640 mm |
| Gripy | KLS Wave 2Density ergonomic |
| Barva | Moonstone Grey |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.