KTM
KTM Macina PROWLER ELITE DI2 - Shred. Wheat Matt (Black+Purple)
Baterie
800Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Hmotnost
26 kg
Rok
2026
Kroutící moment
100Nm Nm
Motor: Bosch Bosch CX 5 - SMART
169 690 Kč
KTM Macina PROWLER ELITE DI2 Představení Elektrokola KTM Macina Prowler Elite DI2 je absolutní špička mezi e-MTB. Karbonový rám s moderní geometrií v kombinaci s mullet osazením (29" vpředu a 27,5" vzadu) nabízí perfektní mix stability a obratnosti. O pohon se stará nejvýkonnější motor Bosch Performance Line CX 5.generace s baterií 800 Wh, takže zvládnete i ty nejdelší a nejnáročnější vyjížďky. Výbava patří do prémiové ligy – řazení Shimano Deore Di2, odpružení FOX Factory a čtyřpístkové brzdy Shimano XT. Prowler Elite je kolo pro jezdce, kteří chtějí to nejlepší – maximální výkon, precizní ovladatelnost a top komponenty bez kompromisů. Novinky pro sezónu 2026 Motor BOSCH CX - 5. generace vylepšený motor pro sezónu 2026snížení hlučnosti až o 50%lepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapánímax. výkon 750W / 400% podporyváha 2,7 kgasistent rozjezdu do kopcefunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 800Wh Představte si jízdu na elektrokole, kde vám nikdy nechybí energie, ani když se vydáte na nejdelší dobrodružství do přírody. Bosch 800Wh baterie přináší přesně ten pocit nekonečné svobody a chuti objevovat nové cesty. S každým šlápnutím cítíte sílu pod sebou, která vám umožňuje zdolat jakýkoli terén. Vyšší kapacita: S kapacitou 800 Wh dosáhnete skvělých dojezdůSnížení hmotnosti: I přes zvýšení kapacity baterie došlo ke snížení hmotnosti oje 400gZmenšení rozměru: Nová baterie je o skoro 5 cm kratší, než baterie 750Wh, díky tomu je kolo ovladatelnějšíRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Purion 400 Díky poloze a rozměrů velmi odolný i při pádu kolaNabízí výbornou čitelnost i na slunciZobrazuje přehledně všechny jízdní údajeNavigace přímo na displeji (ovládá se přes mobilní aplikaci)Umožňuje sledování dat přes aplikaci eBike Flow ve Vašem telefonuZvuková upozornění - integrovaný bzučák pro akustické upozornění v případě systémových hlášení zjistit více DÁREK PRO VÁSGPS ALARM BOSCH k tomuto elektrokolu získáte zdarma Bosch Connect Module. Jedná se o chytré zabezpečovací zařízení pro elektrokola vybavená motorem Bosch Smart.Hlavní funkce:Automatický alarm: Při vypnutí elektrokola se automaticky aktivuje dvoustupňový alarm. Při mírném pohybu vydá varovný zvuk, při větším pohybu spustí hlasitý alarm a odešle upozornění na váš smartphone. GPS sledování: V případě krádeže umožňuje přesné sledování polohy kola prostřednictvím aplikace eBike Flow. zjistit více Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Bosch CX 5 - SMART |
| Kroutící moment | 100Nm Nm |
| Baterie | 800Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Bosch Purion 400 |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Hmotnost | 26 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Řazení | Shimano Deore Di2 M6250, Shimano MT500 SP-Lever |
| Kazeta | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Přední brzda | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Zadní brzda | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | KTM E-TEAM Trail 27 CL 148/12TA|584x30TC SS TLR by DT, KTM E-TEAM Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT |
| Pláště | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra / NEXO+/TR 63-622 - přední, Maxxis Minion DHR II 3C-MAxxTerra / NEXO+/ TR 65-584 - zadní |
| Vidlice | FOX 38 Float 29" Rhythm E 180mm 15x110 |
| Tlumič | FOX Float X Performance 2Pos 250x75 |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Představec | KTM TEAM Trail35 |
| Řidítka | KTM TEAM II Trail35 rizer25 800mm |
| Gripy | Ergon GE10 |
| Barva | Shred. Wheat Matt (Black+Purple) |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.