KTM
KTM Macina Scarp SX PRIME - Velvet Petrol Matt (Black+Gold)
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Hmotnost
17 kg
Kola
29"
Rok
2026
Kroutící moment
55Nm Nm
Motor: Bosch Performance Line SX
197 990 Kč
KTM Macina Scarp SX PRIME Představení Elektrokola Elektrokolo KTM MACINA SCARP SX Prime 2026 spojuje výkonný motor Bosch PERFORMANCE SX (55 Nm) a lehkou baterii CompactTUBE 400Wh, což umožňuje maximální agilitu s celkovou hmotností pouze 17,8 kg. Odpružení FOX 34 FLOAT 29" FACTORY s 140mm zdvihem a tlumič FOX FLOAT FACTORY 2-POS 230x60 poskytují špičkovou kontrolu na trailech. Přesné řazení SRAM GX Eagle a 4-pístkové brzdy Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston zajišťují spolehlivý výkon i v nejnáročnějších podmínkách. Pláště Schwalbe Wicked Will Evo s technologií SuperGround nabízejí vynikající přilnavost. Ergonomické gripy ESI Chunky a teleskopická sedlovka KTM COMP zvyšují komfort při jízdě. Toto elektrokolo je ideální volbou pro jezdce hledající kombinaci výkonu, lehkosti a spolehlivosti na trailech, Novinky pro sezónu 2026 Nový motor BOSCH Performance Line SX Maximální výkon v minimální velikosti 600WhEnergická podpora při rychlém šlapání - 55Nmlepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapáníNáš nejlehčí pohon s nenápadnou vestavbouváha cca 2 kgDynamická podpora při rostoucí kadenci šlapání – pro sprinty a prudká stoupánífunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 400Wh Pro nejvyšší nároky na výkon a estetiku: akumulátory Bosch PowerTube ideálně zapadnou do čistého designu elektrokola – jsou integrovány do rámové trubky. Dodávají se ve dvou variantách, horizontální a vertikální. Obě jsou instalovány přímo výrobcem tak, aby se hodily k příslušnému modelu elektrokola. Bezpečnostní pojistka zabraňuje vypadnutí. Akumulátory lze stále snadno a pohodlně vyjmout, pokud jsou k tomu určeny. Kapacita: 400WhHmotnost: cca 2kgRozměry: 352 × 57 × 75 mmRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Purion 400 Díky poloze a rozměrů velmi odolný i při pádu kolaNabízí výbornou čitelnost i na slunciZobrazuje přehledně všechny jízdní údajeNavigace přímo na displeji (ovládá se přes mobilní aplikaci)Umožňuje sledování dat přes aplikaci eBike Flow ve Vašem telefonuZvuková upozornění - integrovaný bzučák pro akustické upozornění v případě systémových hlášení zjistit více Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance Line SX |
| Kroutící moment | 55Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bosch Purion 400 |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 17 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle Transmission 12speed |
| Řazení | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| Kazeta | SRAM GX T-Type XS-1275 / 10-52 |
| Řetěz | SRAM GX T-Type 12s |
| Přední brzda | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Zadní brzda | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Kotouče | 180 mm - zadní, 203 mm - přední |
| Náboje | KTM E-PRIME Trail Carbon CL 110/15 TA|622x30TSS TLR by DT - přední, KTM E-PRIME Trail Carbon CL 148/12TA|622x30TSS XD TLR by DT - zadní |
| Pláště | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Vidlice | FOX 34SC Float 29" Factory 140mm 15x110 |
| Tlumič | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Představec | FSA NS MTB -10° ICR |
| Řidítka | KTM PRIME II flat Carbon 780mm |
| Gripy | ESI Chunky silicone |
| Barva | Velvet Petrol Matt (Black+Gold) |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.