LEADER FOX
Leader Fox Bend Lady 2019, 18" - BAZAR
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
23 kg
Kola
28"
Rok
2019
Motor: Bafang M400
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 9/10
19 990 Kč
Nadstandardní výbava či úpravy (v ceně kola) Celkový stav tohoto elektrokolaStav 6,5 bodů (hodnocení 1-10)Bliží informace k tomuto elektrokoluDůvod prodeje - zprostředkování prodeje našemu zákazníkoviVelikost rámu - 18" - 170-180 cm Rok výroby - 2019Garance původu zboží - ANOGarance technického stavu - ANOMožnost výměny elektrokola - ANO - více ZDEElektrokolo disponuje všemi originálními doklady - ANOMožnost testovací jízdy - ANO kole je k dispozici na prodejně AKUMO.cz Vizuální stavElektrokolo vykazuje běžné známky používání, zcela adekvátní k počtu ujetých kmElektrokolo nenese žádné větší známky poškození Mechanický stav kolaElektrokolo je v dobrém technickém stavuNevykazuje žádné zásadní poškozeníStav destiček(špalků) = 70 % přední / 70 % zadníStav řetězu = 50 %Celkový stav kola = 60 %Stav pneumatik = 50 % Stav elektropohonuStav motoru = 100 %Stav řídící jednotky = 100 %Stav nabíječky = 70 %Stav displeje = 70 % Kapacita baterieBaterie prošla kompletní diagnostikou v našem servisním centruNebyly zjištěny žádné nedostatky či poškozeníAktuální kapacita baterie = 94 % původní kapacity Počet ujetých kmgarance ujetých km - prověřeno diagnostikouke dni vložení produktu na web najeto 1.730 kmpřesný stav najetých km je možné ověřit na infolince 315 601 380 nebo e-mailu info@akumo.cz Záruční dobaneníza 1.290 Kč můžete zakoupit prodlouženou záruku o 6 měsícůza 2.490 Kč můžete zakoupit prodlouženou záruku o 12 měsíců Předprodejní kontrolaVelký důraz klademe na to, abyste se při koupi ojetého elektrokola cítili stejně komfortně, jako kdybyste kupovali nové elektrokoloPrávě proto jsme provedli na tomto modelu před-prodejní přípravu, která je velmi podobná předprodejnímu servisu u nových elektrokolV případě zájmu o úpravu, změnu nastavení nebo doplnění příslušenství se na nás neváhejte obrátit Kontaktní osobaDaniel Šimektelefon - +420 315 601 380e-mail - akumo@seznam.czkompletní nabídku elektrokol z programu AKUMO Plus naleznete ZDE Nadupané dámské krosové elektrokolo BEND LADY 2019 v moderní matné černé barvě s plně integrovanou baterií 17,5 Ah, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 28“je především díky středovému motoru Bafang M420 s integrovaným snímačem otáček a tlakovým senzorem velmi oblíbené elektrokolo.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Průměr kol | 28" |
| Hmotnost | 23 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | SHIMANO ALIVIO RD-M4000 |
| Řazení | SHIMANO Alivio, 9 RYCHLOSTÍ |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG41, 9 RYCHLOSTÍ, 11-13-15-17-20-23-26-36 ZUBŮ |
| Řetěz | KMC Z9 |
| Převodník | SHIMANO TY701,48X38X28T,170mm |
| Přední brzda | Hydraulické Shimano MT200 |
| Zadní brzda | Hydraulické Shimano MT200 |
| Kotouče | 160 mm - zadní, 180 mm - přední |
| Náboje | FORMULA DC-20,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK - přední |
| Ráfky | 28", HLINÍKOVÉ, DVOUSTĚNNÉ |
| Pláště | SCHWALBE ENERGIZER KevlarGuard, 47-622 |
| Vidlice | RST VIVA AIR,ZDVIH:60mm,VDUCHOVÁ, ZAMYKATELNÁ |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | SELLE ROYAL WAVE, ROYAL GEL |
| Představec | HLINÍKOVÝ, NASTAVITELNÝ, DÉLKA:90mm |
| Řidítka | x |
| Gripy | x |
| Barva | černá/žlutá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2019 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.