MONDRAKER
Mondraker Crusher Carbon R - Denim blue/navy blue/racing silver
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Hmotnost
24 kg
Kola
29"
Rok
2024
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Shimano EP8
207 499 Kč
Mondraker Crusher Carbon R Představení Elektrokola Trailové celoodpružené horské elektrokolo MONDRAKER Crusher Carbon R 2024 má hybridní hliníkový/karbonový rám v barvě Denim blue.., a kola 29 palců. Středový motor Shimano Steps EP801, baterii Simplo Internal 720Wh, přehazovačku Sram X01 Eagle, T-Type, 12 rychlostí, 10-52z a brzdy hydraulické kotoučové Sram Code Bronze Stealth. Odpružení zajistí vidlice vzduchová Öhlins RXF 38 M.2 29 zdvih 160mm a tlumič vzduchový Öhlins TTX Air 205X65mm. Novinky pro sezónu 2024 Motor Shimano Steps EP801 Maximální točivý moment 85 NmHladký a intuitivní pro přirozený pocit z jízdyKompaktní a lehký, váží pouhých 2,7 kg.Inteligentnější, umožňující funkce FREE SHIFT a AUTO SHIFT v kombinaci s novým DEORE XT Di2Tichý motor vám umožní užívat si stezky bez rušeníVylepšené hospodaření s teplem znamená, že nedochází ke snížení výkonu během dlouhých stoupání.Rozsáhlé možnosti přizpůsobení s aplikací E-TUBE PROJECT Cyclist prostřednictvím režimu FINE TUNE Aplikace E-TUBE Project Ovládejte vše prostřednictvím aplikace E-TUBE PROJECT Cyclist, od míry asistence až po úrovně AUTO SHIFT. Jednoduše si v aplikaci upravte nastavení tak, aby odpovídala vašemu stylu jízdy a vašim vlastním preferencím. Své preference si také můžete uložit do dvou různých profilů a během jízdy mezi nimi přepínat. Díky 15 režimům přizpůsobení, možnosti upravit nastavení AUTO SHIFT a FREE SHIFT pro DEORE XT Di2 a možnosti bezdrátové aktualizace firmwaru poskytuje aplikace nejvyšší úroveň kontroly a svobody, pokud jde o přizpůsobení jízdy vašim potřebám. Displej Shimano SC-EN600 Kompaktní velikost, která se bezpečně umístí na řídítkaBarevný displej, který je čitelný i na jasném slunciPřizpůsobitelné datové panely umožňují vybrat čtyři metriky jízdy na obrazovceSC-EN500Kompaktní kombinovaný spínač a displejZobrazí důležité informace kliknutím palceEWS-SW310Minimalistický integrovaný displej a tlačítko zapnutí/vypnutíPoskytuje kontrolu nad vaším elektronickým systémem, změnu režimů asistence a přehled o stavu baterie xZero Suspension system ZERO je patentovaný nejúčinnější, nejvýkonnější a superschopný systém odpružení společnosti Mondraker. ZERO je individuálně navrženo, nastaveno a optimalizováno pro nejlepší efektivitu šlapání a maximální schopnost zásahu.Hlavními výhodami ZERO špičkových technologií jsou nulová ztráta výkonu – zcela stabilní jízda při šlapání –, nulový zpětný ráz pedálu – minimální nárůst řetězu po celou dobu odpružení –, nulový brzdový zvedák – izolované brzdné a odpružené síly – a to, čemu říkáme nulové nerovnosti, jeho skvělá schopnost absorbovat jakýkoli typ nerovností a udržet zadní kolo efektivně na zemi. xFORWARD GEOMETRY Geometrie horského kola je klíčem k maximálnímu využití vašeho stroje i vás. Zde ve společnosti Mondraker neusínáme na vavřínech, a proto neustále technologicky inovujeme, abychom vám pomohli přinést tu nejlepší verzi.Jde o zlepšenou bezpečnost a jistotu při klesání rychlostí v kombinaci s ostřejším, přímějším ovládáním a lepším sledováním; plus větší stabilita v technických stoupáních a nerovném terénu v kombinaci s lepší přilnavostí a lepší kontrolou. xAkumulátor Simplo Internal 720Wh Baterie Shimano jsou proslulé tím, že vás podrží na stezkách a na delší vzdálenosti. Interní baterie s kapacitou 720 Wh nabízí větší kapacitu, abyste se mohli soustředit na další serpentinu, ne na indikátor baterie. Dlouhá životnost. Po 1000 cyklech plného nabití si baterie stále drží 60% své kapacity. Rychlé nabíjení pro rychlé vyjížďky. Umožňuje jízdy na dlouho vzdálenost. xMotor Shimano Steps EP801 Naše hlavní novinka, EP8 (EP801), je inteligentnější pohonná jednotka, která nabízí ovladatelný vysoce výkonný výkon s maximálním točivým momentem 85 Nm v širším rozsahu kadence než kdykoli předtím. Výsledkem je plynulý výkon a vylepšená ovladatelnost pro přirozený pocit z jízdy na trailech. xZero Suspension system ZERO je patentovaný nejúčinnější, nejvýkonnější a superschopný systém odpružení společnosti Mondraker. ZERO je individuálně navrženo, nastaveno a optimalizováno pro nejlepší efektivitu šlapání a maximální schopnost zásahu.Hlavními výhodami ZERO špičkových technologií jsou nulová ztráta výkonu – zcela stabilní jízda při šlapání –, nulový zpětný ráz pedálu – minimální nárůst řetězu po celou dobu odpružení –, nulový brzdový zvedák – izolované brzdné a odpružené síly – a to, čemu říkáme nulové nerovnosti, jeho skvělá schopnost absorbovat jakýkoli typ nerovností a udržet zadní kolo efektivně na zemi. xFORWARD GEOMETRY Geometrie horského kola je klíčem k maximálnímu využití vašeho stroje i vás. Zde ve společnosti Mondraker neusínáme na vavřínech, a proto neustále technologicky inovujeme, abychom vám pomohli přinést tu nejlepší verzi.Jde o zlepšenou bezpečnost a jistotu při klesání rychlostí v kombinaci s ostřejším, přímějším ovládáním a lepším sledováním; plus větší stabilita v technických stoupáních a nerovném terénu v kombinaci s lepší přilnavostí a lepší kontrolou. xAkumulátor Simplo Internal 720Wh Baterie Shimano jsou proslulé tím, že vás podrží na stezkách a na delší vzdálenosti. Interní baterie s kapacitou 720 Wh nabízí větší kapacitu, abyste se mohli soustředit na další serpentinu, ne na indikátor baterie. Dlouhá životnost. Po 1000 cyklech plného nabití si baterie stále drží 60% své kapacity. Rychlé nabíjení pro rychlé vyjížďky. Umožňuje jízdy na dlouho vzdálenost. xMotor Shimano Steps EP801 Naše hlavní novinka, EP8 (EP801), je inteligentnější pohonná jednotka, která nabízí ovladatelný vysoce výkonný výkon s maximálním točivým momentem 85 Nm v širším rozsahu kadence než kdykoli předtím. Výsledkem je plynulý výkon a vylepšená ovladatelnost pro přirozený pocit z jízdy na trailech. Geometrie modelu
| Značka motoru | Shimano |
|---|---|
| Typ motoru | EP8 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Shimano Interface |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Sram X01 Eagle, Type 3 roller bearing clutch, cage lock, 1x12s, X-Actuation 1:1 |
| Řazení | Sram Trigger GX Eagle, 12s, X-Actuation 1:1, single click |
| Kazeta | Sram XS-1275, 10-52T, T-Type, 12s |
| Řetěz | Sram XG-1275, 10-52T, 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 Eagle 34T, alloy, narrow-wide, 104 BCD |
| Přední brzda | Sram Code Bronze Stealth, oversized 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed metal sintered pads |
| Zadní brzda | Sram Code Bronze Stealth, oversized 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed metal sintered pads |
| Kotouče | 200 mm |
| Náboje | Mavic, Boost 15x110mm, IS 6 bolts - přední, Mavic, Boost 12x148mm, ID360 Ratchet system, IS 6 bolts, XD freehub - zadní |
| Ráfky | Mavic E-Deemax 29, 30mm internal width, welded, PFP, tubeless ready, 28 spokes, Mavic E-Deemax 29, 30mm internal width, welded, PFP, tubeless ready, 28 spokes |
| Pláště | Maxxis Minion DHF 29x2.6, tubeless ready, 3C MAXX TERRA, EXO+ Protection, 120TPI, folding bead - přední, Maxxis Minion DHR II 29x2.6, tubeless ready, 3C MAXX TERRA, EXO+ Protection, 120TPI, folding bead - zadní |
| Vidlice | Öhlins RXF 38 M.2 29, 160mm, TTX18 Twin Tube cartridge, tapered steerer tube, Boost 15x110mm axle, offset 44mm. Settings: high speed compression lever with climb mode, low-speed compression, rebound, air preload, ramp chamber |
| Tlumič | Öhlins TTX Air 205X65mm. Settings: high speed compression lever with climb mode, low-speed compression, rebound, air preload. Trunnion top mount, 25x10mm bottom bushings |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | FIZIK Terra Aidon X5 145mm |
| Představec | Onoff Krypton FG 30mm, CNC, 31.8mm barbore |
| Řidítka | Onoff Krypton 1.0, rise: 25mm, width: 800mm, 9? backsweep, 5? upsweep, 31.8mm barbore |
| Gripy | Onoff Desert, 1lock-on, 135mm |
| Barva | Denim blue/navy blue/racing silver |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.