STORM
STORM E-Diamond 4 low step MX3 200 522 Wh - bílá
Baterie
522Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
28"
Rok
2025
Kroutící moment
65Nm Nm
Motor: Bosch M400
49 990 Kč
STORM E-Diamond 4 low step MX3 200 522 Wh Geometrie rámu E-Diamond 4 low-step zajišťuje maximální pohodlí a nízký nástup při rozjetí i bezpečné seskočení v dojezdu. Spolehlivý pohon Bafang se středovým motorem, baterie s kapacitou 522 Wh. Pohon SHIMANO 1x8 rychlostí s kotoučovými brzdami SHIMANO MT200. Řazení SHIMANO Altus 8 rychlostí. Plná výbava umocňuje užitné vlastnosti kola. Nosič Atran Velo, blatníky se vzpěrama, robustní stojánek Storm, přední a zadní světlo a zvonek jsou součástí výbavy. Pohodlné pláště CST Platinum 28x2,15 s reflexním bokem přispívají k bezpečné jízdě. Atran Velo system compactibile. Motor Bafang M200 je lehký a tichý středový motor s výkonem 250 W a točivým momentem 65 Nm, ideální pro městská a trekingová elektrokola. Díky integrovanému snímači kadence a síly šlapání poskytuje přirozený a plynulý záběr, který oceníte při každodenním dojíždění i na výletech. Nízká hmotnost kolem 3,2 kg zajišťuje skvělou ovladatelnost kola a optimální vyvážení. Motor je spolehlivý, nenáročný na údržbu a nabízí výborný poměr ceny a výkonu. Displej Bafang C160.CAN je moderní, kompaktní a přehledný barevný displej pro elektrokola. Poskytuje jasné zobrazení všech důležitých údajů – rychlosti, stavu baterie, úrovně asistence i ujeté vzdálenosti – a to i na přímém slunci. Ovládání pomocí ergonomického ovladače na řídítkách umožňuje pohodlné přepínání režimů bez nutnosti pustit řídítka. Displej je odolný vůči povětrnostním vlivům a díky kompaktnímu designu působí na kole elegantně a neruší jeho vzhled. Akumulátor Bafang 522 Wh, 36 V je výkonný a spolehlivý lithium-iontový akumulátor určený pro elektrokola s pohonem Bafang. Kapacita 522 Wh zajišťuje dojezd až 120 km v závislosti na terénu, hmotnosti jezdce a zvoleném stupni asistence. Baterie je lehká, odolná a vybavená kvalitními články pro dlouhou životnost. Doplňky Treková e-kola jsou vybavena kromě stojánku také blatníky, takže se nemusíte bát ani deště. Součástí e-biku je rovněž zadní nosič, který je možné dovybavit brašnami nebo košíkem. Trekové elektrokola je tak vhodné na pohodlné ježdění a výlety všeho druhu. Barevné varianty Béžová Bílá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 65Nm Nm |
| Baterie | 522Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bafang LCD |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Acera RD-M360 |
| Řazení | SHIMANO Altus SL-M315 |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG31-8, 11-30 zubů |
| Řetěz | KMC E8S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | hydraulické SHIMANO MT-200, kotouč Ø180/Ø180 mm |
| Zadní brzda | hydraulické SHIMANO MT-200, kotouč Ø180/Ø180 mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | SHIMANO HB-TX505, 32 děr, CL, QR type, černý - přední, SHIMANO FH-TX505-8, 32 děr, CL, 135 mm, QR type - zadní |
| Ráfky | Storm Aluminium, 32 děr, 622, anodizované černé, dvoustěnné s nerez nýty |
| Pláště | CST Platinum-e, 28x2,15, reflex |
| Vidlice | SR Suntoru NEX E25 C DS , 63 mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Uno Alu A-h stavitelný |
| Řidítka | UNO city Alu 680mm |
| Gripy | Herrmans ergo |
| Barva | Bílá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.