Web e-Biker.cz si klade za cíl podporovat elektrocyklistiku a její rozvoj. Snažíme se udržovat databázi nabíjecích stanic pro elektrokola. Do mapy nezařazujeme nabíječky pro automobily, pokud nemají možnost nabíjet i elektrokola. Abychom však podporovali i v reálném světě, vytváříme e-Biker Pointy – informační grafiky s náhledem, kde můžete "nabrat šťávu" pro své elektrokolo.

e-Biker Point najdete u vybraných nabíjecích stanic nebo na cyklostezkách. Skenováním QR kódu se vám otevře profil dané nabíjecí stanice. e-Biker Point vám také ukáže vzdálenost k některým blízkým nabíjecím stanicím. Snažíme se vybrané blízké stanice umisťovat tak, aby každá byla jiným směrem. Zpravidla preferujeme dojezdové vzdálenosti mezi 20 a 60 km. Možná vám tyto body odhalí místa, o kterých jste dosud netušili!

Spravujete nabíjecí stanici pro elektrokola? Máte zájem umístit u vás e-Biker Point? Budeme rádi, pokud přidáme další bod a podpoříme cyklisty v jejich cestování na elektrokole. Kontaktujte nás na emailu info@e-biker.cz. Rádi pro vás vytvoříme e-Biker Point.

Jak může e-Biker Point vypadat:

Obrázek
Ilustrační obrázek e-Biker Pointu