APACHE
Apache Hupahu MX3 510 (29)
Baterie
655Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
39 990 Kč
Apache Hupahu MX3 510MotorBafang M510Baterie655WhVýkon95NmPrůměrný dojezd100-150 kmVidliceRST - pružinaVelikost kol 29"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaApache Hupahu MX3 510 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bafang M510, baterií o kapacitě 655 Wh, pohonem Shimano 1x9 a uzamykatelnou vidlicí. Geometrie modelu Hlavní přednosti Baterie BAFANG s kapacitou 655 WhBaterie pro motory BAFANG se vyznačují velkou univerzálností a velmi vysokou kapacitou (až 900 Wh) BAFANG M510Nový středový motor M510 je určen zejména pro velmi výkonná elektrokola. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru až 95 Nm.M510 je o půl kilogramu lehčí a jeho hmotnost je pouhých 2,9 kg. Úspora hmotnosti je důsledkem několika konstrukčních změn a hlavní z nich je nové hořčíkové pouzdro.Středový motor M510 je převratný upgrade výkonného motoru eMTB. Maximální podpora kadence je rozšířena až na 120 otáček za minutu. LCD displej pro BAFANGNejpoužívanější displej pro BAFANG motory. Displej je přehledný a krásně barevný. Zobrazuje základní veličiny jako je aktuální rychlost, aktuální odběr el. energie z baterie, zvolenou přípomoc motoru a čas. Ve stavovém řádku si poté můžete nastavit, zda chcete vidět denní počet ujetých kilometrů, celkový počet ujetých kilometrů, dojezd, spálené kalorie, atp. Další výhoda je USB výstup pro napájení dalších zařízení, jako je třeba telefon, či světlo. Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Apache prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 655Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 3A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M3000 |
| Kazeta | Shiimano CS-HG200 |
| Řetěz | x |
| Převodník | 34z |
| Přední brzda | Shimano MT201 |
| Zadní brzda | Shimano MT201 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Joytech - zadní náboj, Joytech - přední náboj |
| Ráfky | AL, Remerx Rocky Disc |
| Pláště | WTB Ranger 29x2.4 |
| Vidlice | RST Omega |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 27,2mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Vivo Ergo |
| Představec | Apache 31,8 x 80 mm |
| Řidítka | Apache 31,8 x 720 mm |
| Gripy | x |
| Barva | pearl teal |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.