APACHE
Apache Matta Bosch 3, 18" - metal blue
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2022
Kroutící moment
50Nm Nm
Motor: Bosch Active Line
Kvalita: 6/10
Cena/výkon: 7/10
49 990 Kč
Apache Matta Bosch 3 je dámské elektrokolo s nízkým nástupem, určené pro krosovou jízdu. Jeho rám je vyroben z hliníkových slitin, což zajišťuje nižší hmotnost a vysokou pevnost. Kolo je poháněno středovým motorem Bosch Active Line s kroutícím momentem 50 Nm a výkonem 250 W. Pro pohodlnou jízdu je vybaveno pružinovou vidlicí od značky SunTour a devítipastorkovou přehazovačkou Shimano. K dispozici je také baterie s kapacitou 500 Wh, která nabízí střední dojezd v rozmezí 80 - 100 km. Displej Bosch Purion poskytuje všechny základní informace o jízdě. Brzdný systém tvoří dvoupístkové brzdy Shimano.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Active Line |
| Kroutící moment | 50Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Purion |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Řazení | Shimano Altus M2010 |
| Kazeta | Shimano Acera HG20 |
| Řetěz | x |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT200 |
| Zadní brzda | Shimano MT200 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Shimano BTX505 - přední náboj, Shimano HTX505 - zadní náboj |
| Ráfky | Remerx Top Disc |
| Pláště | Impac Tourpac 42-622, Impac Tourpac 42-623, Impac Tourpac 42-624 |
| Vidlice | SR - Nex-E25 |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Apache |
| Představec | 31,8 x 105mm |
| Řidítka | 31,8 x 700mm |
| Gripy | x |
| Barva | Metal Blue |
| Použití | Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.