APACHE
APACHE Quruk Bosch SX 400 Wh
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
55Nm Nm
Motor: Bosch Performance Line SX
89 990 Kč
APACHE Quruk Bosch SX 400 WhPředstavení ElektrokolaLehké sportovní celoodpružené elektrokolo se zdvihem 120 mm.Minimalistický motor BOSCH SX se Smart systémem.Přehledný barevný grip displej BOSCH Purion 400.Lehká baterie BOSCH CompactTube 400 Wh.Vzduchová vidlice a tlumič od ROCKSHOX.Účinné hydraulické 4-pístkové brzdy SHIMANO.Spolehlivé řazení SHIMANO Deore XT 1×12. Novinky pro sezónu 2025 Nový motor BOSCH Performance Line SXMaximální výkon v minimální velikosti 600WhEnergická podpora při rychlém šlapání - 55Nmlepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapáníNáš nejlehčí pohon s nenápadnou vestavbouváha cca 2 kgDynamická podpora při rostoucí kadenci šlapání – pro sprinty a prudká stoupánífunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 400WhPro nejvyšší nároky na výkon a estetiku: akumulátory Bosch PowerTube ideálně zapadnou do čistého designu elektrokola – jsou integrovány do rámové trubky. Dodávají se ve dvou variantách, horizontální a vertikální. Obě jsou instalovány přímo výrobcem tak, aby se hodily k příslušnému modelu elektrokola. Bezpečnostní pojistka zabraňuje vypadnutí. Akumulátory lze stále snadno a pohodlně vyjmout, pokud jsou k tomu určeny. Kapacita: 400WhHmotnost: cca 2kgRozměry: 352 × 57 × 75 mmRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Purion 400Díky poloze a rozměrů velmi odolný i při pádu kolaNabízí výbornou čitelnost i na slunciZobrazuje přehledně všechny jízdní údajeNavigace přímo na displeji (ovládá se přes mobilní aplikaci)Umožňuje sledování dat přes aplikaci eBike Flow ve Vašem telefonuZvuková upozornění - integrovaný bzučák pro akustické upozornění v případě systémových hlášení zjistit víceProdlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance Line SX |
| Kroutící moment | 55Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bosch Purion 400 |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8100-SGS, Shadow Plus |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7100, Rapidfire Plus |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7100, 10-51 z. |
| Řetěz | Shimano CN-M7100 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BL-MT501,BR-MT520, kotouče SM-RT64 CL (180 / 180 mm) |
| Zadní brzda | Shimano BL-MT501,BR-MT520, kotouče SM-RT64 CL (180 / 180 mm) |
| Kotouče | 180mm - přední, 180mm - zadní |
| Náboje | Shimano TC500 Boost, pevná osa 15 x 110 mm - přední, Shimano TC500 Boost, pevná osa 12 x 148 mm - zadní |
| Ráfky | Remerx Enduro Plus RX 2030 |
| Pláště | Maxxis Rekon Race 29 x 2,4 |
| Vidlice | Rock Shox Recon Silver / 120 mm |
| Tlumič | Rock Shox RT 210 x 55 mm / 120 mm |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Apache memory foam |
| Představec | Apache Al 35 x 50 mm, 0° |
| Řidítka | Apache Al 35 x 740 mm, zvýšení 15 mm |
| Gripy | Ergon GA20 |
| Barva | Metal Blue |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.