CRUSSIS
Crussis e-Atland 7.10-(900 Wh)
Baterie
900Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
27"
Rok
2025
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Panasonic GX Power
48 990 Kč
Crussis e-Atland 7.10 - 900 WhObjevte nové horizonty s horským elektrokolem e-Atland 7.10-(900 Wh). S dostupnými velikostmi rámu 17" a 19" je toto kolo navrženo pro maximální pohodlí a výkon v každém terénu. Jeho čistý stříbrný design nejenže zaujme, ale také přidá vaší jízdě nádech elegance a jedinečnosti.O vaši bezpečnost a kontrolu se postarají hydraulické brzdy SHIMANO BR-MT200, které vám umožní přesné a spolehlivé zastavení i v těch nejnáročnějších podmínkách. Pláště SCHWALBE SMART SAM Performance ve spojení s vidlicí SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5" zajišťují pohodlnou jízdu s vynikající přilnavostí na jakémkoli povrchu. Přehazovačka SHIMANO Alivio s 9 rychlostmi vám umožní snadno přizpůsobit jízdu aktuálním podmínkám. S elektrokolem e-Atland 7.10-(900 Wh) se každá cesta stává nezapomenutelným zážitkem plným svobody a dobrodružství.Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 75 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceElektropohon Motor Panasonic GX Power PlusMotor Panasonic Power Plus je jedním z nejekonomičtějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí velký točivý moment až 75 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola. O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Power |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 900Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| Řazení | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Řetěz | KMC X9 |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D - přední, Crussis disc, ložisko věneček, 32D - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | MAXXIS REKON RACE 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | SUNTOUR XCM32-ATB NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | stříbrná |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.