CRUSSIS
Crussis e-Country 7.8-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 8/10
45 890 Kč
Crussis e-Country 7.8-S je elektrokolo s motorem Bafang M400 a baterií o kapacitě 630Wh poskytující výkon 80Nm. Toto kolo nabízí průměrný dojezd mezi 60 až 120 km. Je vybaveno pružinovou vidlicí a má velikost kol 27,5". Tento model je ideální pro ty, kteří hledají městské elektrokolo s větší výdrží a baterií integrovanou do rámu. Navíc je vybaveno nosičem a blatníky, takže se nemusíte obávat ani deště. K dispozici je také USB konektor pro dobíjení mobilního telefonu a dalších zařízení. Crussis e-Country 7.8-S je tedy funkčně a esteticky dokonalé městské elektrokolo, které zvládne skoro každý výlet, ať už na silnici nebo v lehkém terénu. Přehazovačka Shimano Acera patří mezi spolehlivé komponenty, přestože se jedná o druhou nejzákladnější úroveň od tohoto výrobce. Vidlice SUNTOUR XCT je základní variantou pro horská elektrokola s průměrným zdvihem kolem 100 mm. Motor Bafang M400 je známý svou spolehlivostí a výkonem, přestože je o něco objemnější než motory jiných značek.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Snížený dámský rám, Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Acera RD-M360-L, nebo Sram X4, 8 rychlostí |
| Řazení | Shimano SL-M310, nebo Sram X4, 8 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG31, nebo Sram PG-820, 8 rychlostí |
| Řetěz | Kmc X8 |
| Převodník | Bafang, 38 zubů, 170 mm |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 160mm - zadní, 180mm - přední |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 27,5", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Schwalbe Big Ben 27,5 x 2,00 |
| Vidlice | Suntour XCT-ATB HLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 105mm, stavitelný |
| Řidítka | Crussis Al, 680 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Šedá/zelená |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.