CRUSSIS
Crussis e-Country full 11.9, vel. 17,5"(nájezd 39 km)
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2024
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
98 991 Kč
Crussis e-Country full 11.9 je elektrokolo s nájezdem 39 km. Je poháněno motorem Bosch CX 4. generace s výkonem 85Nm a baterií s kapacitou 625Wh, která umožňuje dojezd od 80 do 150 km. Kolo je vybaveno vzduchovou vidlicí RockShox a má velikost kol 27,5 palců. Je ideální pro cesty do práce nebo na nákupy v městě, ale zvládne i terénní jízdu díky celoodpružení. Kolo má moderní design a pokročilé funkce, jako je displej Kiox 300 a ovladač LED Remote pro snadné ovládání a přístup k jízdním datům. Baterie PowerTube 625 poskytuje dostatek energie pro dlouhé a kopcovité trasy. Kolo má nízký nástup, což usnadňuje nasedání a sesedání, a je vybaveno přehazovačkou Sram SX s rozsahem kazety 11-50 zubů. Vidlice RockShox FS 35 Gold RL zajišťuje tuhost a přesnost řízení, zatímco tlumič RockShox Deluxe + Super Deluxe Select + snižuje tření a zlepšuje pohlcování nárazů. Výrobce Crussis je česká firma s dlouholetou tradicí výroby elektrokol.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| Řazení | SRAM SX Eagle |
| Kazeta | SRAM CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12 rychlostí |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, SRAM X1 E-MTB ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SRAM Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SRAM Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 203 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm - přední, CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D, QR 9 mm - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Pláště | MAXXIS REKON RACE 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Recon Silver RL Solo Air 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | ROCKSHOX DELUXE SELECT R, 170x35 mm |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Představec | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 720 mm |
| Gripy | CRUSSIS, 100% silikon |
| Barva | Black/Gold |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.