CRUSSIS
Crussis e-Fionna 5.8
Baterie
468Wh Wh
Dojezd
Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 6/10
Cena/výkon: 7/10
30 990 Kč
Crussis e-Fionna 5.8 je elektrokolo, které je poháněno motorem Bafang M400 s výkonem 80Nm a baterií o kapacitě 468Wh. Díky tomu se můžete těšit na průměrný dojezd mezi 40 až 70 km. Kolo je vybaveno pružinovou vidlicí a má velikost kol 29 palců. Je ideální pro výlety do přírody, po rovinách, přes kopce i do hor. Přehazovačka Shimano Acera patří ke základním modelům, ale je spolehlivá a má nízké náklady na servis. Vidlice SUNTOUR XCT je základní model pro horská elektrokola s pružinovou konstrukcí, která je nenáročná na údržbu. Kolo také nabízí možnost nabíjení telefonu přes USB konektor.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 468Wh Wh |
| Dojezd | Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Acera RD-M360-L, nebo Sram X4, 8 rychlostí |
| Řazení | Shimano SL-M310, nebo Sram X4, 8 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG31, nebo Sram PG-820, 8 rychlostí |
| Řetěz | KMC X8 |
| Převodník | Bafang, 38 zubů, 170 mm |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | přední - 180mm, zadní - 160 mm |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 29 x 2,4 |
| Vidlice | Suntour XCT30 HLO DS 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice, |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Bílá/zelená/černá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.