CRUSSIS
Crussis e-Fionna 7.10-(720 Wh)
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Bosch GX Power
43 990 Kč
Crussis e-Fionna 7.10 - 720 WhObjevte dokonalou rovnováhu mezi stylem a silou s horským elektrokolem e-Fionna 7.10-(720 Wh). Díky rámovým velikostem 16", 18" a 20" je navrženo tak, aby poskytovalo pohodlí a stabilitu pro každého jezdce. Elegantní fialkový design není jen estetický, ale také vyjadřuje výjimečnou kvalitu a spolehlivost tohoto modelu.Když jde o bezpečnost, můžete se spolehnout na brzdy SHIMANO BR-MT200, které poskytují spolehlivý brzdný výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách. Přehazovačka SHIMANO Alivio s 9 rychlostmi vám dává možnost přizpůsobit si jízdu přesně podle terénu a vašich potřeb. Plynulý a pohodlný průjezd nerovnostmi zajišťuje vidlice SUNTOUR XCM32 NLO DS 29", která efektivně tlumí vibrace a udržuje stabilitu. Pro maximální přilnavost na jakémkoli povrchu jsou k dispozici pláště SCHWALBE SMART SAM Performance 29"Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 75 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceElektropohon Motor Panasonic GX Power PlusMotor Panasonic Power Plus je jedním z nejekonomičtějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí velký točivý moment až 75 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola. O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | GX Power |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| Řazení | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Řetěz | KMC X9 |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D - přední, Crussis disc, ložisko věneček, 32D - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 29", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | MAXXIS REKON RACE 29 x 2,40 |
| Vidlice | SUNTOUR XCM32-ATB NLO DS 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 720 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | stříbrná |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.