CRUSSIS
Crussis e-Full 9.9-M
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
29"
Rok
2024
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Panasonic GX Ultimate
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 8/10
79 990 Kč
Elektrokolo Crussis e-Full 9.9-M je vybavené motorem Panasonic GX Ultimate, který patří mezi špičkové v jeho kategorii. Kolo disponuje baterií o kapacitě 720Wh a nabízí průměrný dojezd 80-140 km. Kolo je navrženo pro terénní jízdu s odpruženou vidlicí RockShox a komponenty od SRAM. Jedná se o celoodpružený model s velikostí kol 29“. K dispozici je v černé a žluté barvě. Displej Panasonic poskytuje uživateli všechny potřebné informace a funkce pro jízdu na elektrokole. Toto elektrokolo je vybaveno přehazovačkou Sram SX Eagle, vzduchem tlumenou vidlicí ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" se zdvihem 100 mm, hydraulickými kotoučovými brzdami SRAM Level a tlumičem RockShox Deluxe R. Pro lepší komfort má kolo také USB konektor pro nabíjení zařízení jako je telefon nebo světlo přes centrální baterii.
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Ultimate |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SRAM Level, hydraulická, rotor 200 mm |
| Zadní brzda | SRAM Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Kotouče | 200 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm - přední, CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 12x148 mm - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 29" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Pláště | MAXXIS REKON RACE 29 x 2,40 |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" BOOST, zdvih 120 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | ROCKSHOX DELUXE SELECT R, 210x55 mm |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 780 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Matt black/yellow |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.