CRUSSIS
Crussis e-Gordo 1.8-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2023
Kroutící moment
40Nm Nm
Motor: Bosch Zadní motor
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 8/10
29 990 Kč
Crussis e-Gordo 1.8-S je model elektrokola pro rok 2023. Vybaven je vidlicí SR-SUNTOUR CR85-V 700C bez uzamykání, přehazovačkou Shimano Tourney RD-TY500-SGS s 7 rychlostmi a řazením Shimano Tourney SL-TX50-7R s celkovým počtem 21 rychlostí. Motor je od firmy Bafang s výkonem 250W (s možností zvýšení na 500W), umístěný v zadním náboji. Náboje jsou značky Crussis, disky, ložisko věneček, 36D. Pláště jsou od firmy Kenda o rozměru 700x40C. Představec je nastavitelný, značky Crussis Al o délce 60mm. Řídítka mají šířku 660 mm a jsou vyrobeny z hliníku. Gripové rukojeti jsou ergonomicky tvarované s objímkou. Velikost kol je 28 palců. Kroutící moment motoru dosahuje hodnoty 40Nm. Dojezd kol se pohybuje mezi 60 až 130 km v závislosti na zvoleném režimu jízdy. Rám je vyrobený z hliníku a zdvihy jsou v rozmezí 60-100mm. Přední i zadní brzdy jsou značky Tektro V-Brake. Převodník je značky Crussis s 48/38/28 zuby a délkou 170 mm.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Zadní motor |
| Kroutící moment | 40Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Tourney RD-TY500-SGS, 7 rychlost |
| Řazení | Shimano Tourney SL-TX50-7R, 21 rychlostí |
| Kazeta | Bafang 250W (MAX 500W), v zadním náboji |
| Řetěz | Kmc Z7 |
| Převodník | Crussis 48/38/28 zubů, 170 mm |
| Přední brzda | Tektro V-Brake |
| Zadní brzda | Tektro V-Brake |
| Kotouče | x |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 36D |
| Ráfky | Crussis 28", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Kenda 700x40C (622-42 / 28x1 5/8), černá |
| Vidlice | SR-SUNTOUR CR85-V 700C", NO LOCK |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60mm, stavitelný |
| Řidítka | Crussis AL 31,8 mm, šířka 660 mm |
| Gripy | Crussis ergonomicky tvarované s objímkou |
| Barva | Zelená/černá/červená |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.