CRUSSIS
Crussis e-Guera 7.7-M
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
27"
Rok
2022
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 6/10
39 990 Kč
CRUSSIS E-GUERA 7.7-M je dámské horské elektrokolo s dámskou geometrií a středovým motorem Bafang MaxDrive. Vyznačuje se atraktivním poměrem mezi cenou a výbavou a je oblíbený pro svůj design. Toto elektrokolo je ideální pro výlety bez ohledu na fyzickou kondici či zdravotní stav. Vybaveno pružinovou vidlicí SR SUNTOUR, 720Wh baterií, motorem BAFANG M400 a devítipastorkovou přehazovačkou SRAM s rozsahem kazety 11-36. Má dvoupístkové brzdy SRAM a 27,5" kola. Motor BAFANG M400 poskytuje výkon 80 Nm a kolo má 9 rychlostí. Baterie nabízí dlouhý dojezd (120 - 140 km). Rám je vyroben z hliníku, což snižuje celkovou hmotnost kola.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis e-Guera 7.7-M s cenou 39990 Kč nabízí slušný poměr cena/výkon. Má kvalitní motor Bafang M400-420 a přehazovačku Shimano Alivio RD-M3100-SGS, nebo Sram X5, 9 rychlostí. Vidlice Suntour XCM HLO DS 27,5'' s uzamykatelností z vidlice a zdvihem 100mm poskytuje komfortní jízdu. Dojezd je velmi dobrý, v závislosti na zvoleném režimu se pohybuje od 60 do 180 km. Rám je vyroben z hliníku, což je obecně považováno za dobrý materiál pro elektrokola. Brzdy Shimano BR-MT200, nebo SRAM Level jsou hydraulické, což je také plus. Přestože se jedná o kolo s dobrými specifikacemi, cena je stále na vyšší straně ve srovnání s jinými modely na trhu.| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M3100, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-9, nebo Sram PG-920, 9 rychlostí |
| Řetěz | Kmc X9 |
| Převodník | Bafang, 38 zubů, 170mm |
| Přední brzda | SHIMANO BR-MT200, nebo SRAM Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SHIMANO BR-MT200, nebo SRAM Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180mm - přední, 160mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 27,5", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 27,5 x 2,4 |
| Vidlice | Suntour XCM HLO DS 27,5", zdvih 100mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Růžová |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Dámská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.