CRUSSIS
Crussis e-Largo 7.8-M
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 8/10
43 490 Kč
Elektrokolo Crussis e-Largo 7.8-M je vybaveno motorem Bafang M400 a baterií s kapacitou 720Wh, která poskytuje průměrný dojezd 80-140 km. Kolo má pružinovou vidlici a velikost kol je 29". Toto elektrokolo je ideální pro výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách. Vybaveno je také přehazovačkou Shimano Alivio, která je spolehlivá a má nízké náklady při servisu. Vidlice Suntour XCM je spolehlivá a servisně nenáročná. Elektrokolo je také vybaveno USB konektorem pro nabíjení telefonu během jízdy. Výkon motoru je 80Nm. Hmotnost motoru je 3,9 kg a maximální přípomoc dosahuje 500W.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M3100, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-9, nebo Sram PG-920, 9 rychlostí |
| Řetěz | Kmc X9 |
| Převodník | Bafang, 38 zubů, 170mm |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180mm - přední, 160mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 29 x 2,4 |
| Vidlice | Suntour XCM HLO DS 29", zdvih 100mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Žlutá/černá/bílá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.