CRUSSIS
Crussis ONE-Country 7.11-(513 Wh)
Baterie
513Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
27"
Rok
2026
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Panasonic GX Power
49 990 Kč
Crussis ONE-Country 7.11- 513 Wh S městským elektrokolem ONE-Country 7.11-(513 Wh) můžete zapomenout na překážky a vychutnat si jízdu bez hranic. Díky rámovým velikostem 15", 17" a 19" najdete ideální rozměry pro dokonalý komfort na každé trase. Hnědý design nejenže přitáhne pohledy, ale také podtrhne váš jedinečný styl a odvahu objevovat nové výzvy. Středový motor Panasonic GX Power Plus je moderní elektrický pohonný systém určený pro elektrokola, který se vyznačuje výborným poměrem mezi výkonem, efektivitou a univerzálností. Panasonic, jako renomovaný výrobce elektrotechniky, přinesl tímto motorem řešení pro různé typy cyklistů, od městských jezdců až po ty, kteří rádi vyráží na delší trasy nebo se věnují jízdě v terénu. S točivým momentem 75 Nm a nízkou hmotností 3,2 kg je tento motor ideální pro sportovní jízdu v horách i náročné výlety. Ať už brázdíte lesní cesty nebo šotolinové cesty, motor PANASONIC GX Power Plus poskytuje vynikající výkon a podporu na jakémkoli povrchu. Motor Panasonic GX Power PlusBaterie 513Wh Výkon 75NmReálný dojezd 100-130 km Vidlice PružinováVelikost kol 27,5" CRUSSIS 2026ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2026Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit více Čím si kolo vylepšit? Navštivte největší prodejnu elektrokol - Akumo Mělník Plná prodejna elektrokol - Mělník Akumo.cz - největší specializovaná prodejna elektrokol na trhu. Na prodej a servis elektrokol se orientujeme již od roku 2007 a za tu dobu jsme se vyprofilovali do pozice jedničky na tuzemském trhu. Naším cílem je to, abyste si v klidu mohli prohlédnout elektrokola různých značek, s možností vyzkoušení na vnitřním i venkovním testovacím okruhu. Velký důraz poté klademe na odbornost našich zaměstnanců a špičkový servis, který je nedílnou součástí spokojenosti našich zákazníků. K dnešnímu dni máme v provozu několik desítek tisíc elektrokol, u kterých zajišťujeme kompletní asistenční a servisní služby. Více o prodejně
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Power |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 513Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 rychlostí |
| Řazení | SHIMANO SL-M310, 8 rychlostí |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG31, 8 rychlostí |
| Řetěz | KMC X8 |
| Převodník | Prowheel 38 Z, CRS 170 mm |
| Přední brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 12x148 mm - zadní, CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm - přední |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Pláště | SCHWALBE Johnny Watts LR Performance 27,5 x 2,35 |
| Vidlice | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 80 mm, úhel 15° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Šedá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.