CRUSSIS
Crussis ONE-Cross Low 7.8-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2023
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
40 490 Kč
Elektrokolo Crussis ONE-Cross Low 7.8-S je model z roku 2023 od značky CRUSSIS. Je vybaveno vidlicí Suntour NEX HLO DS 700c s uzamykatelným zdvihem 63 mm. Přehazovačka a řazení jsou značky Shimano Alivio RD-M3100-SGS nebo SRAM X5 s 9 rychlostmi. Kazeta je Shimano CS-HG200-9 nebo Sram PG-920, rovněž s 9 rychlostmi. Elektrokolo má pláště Schwalbe Energizer Active Plus o rozměru 28 x 2,00 a naboje Crussis disc s ložiskem věneček a 32D. Rám je vyroben z hliníku a jeho kroutící moment činí 80Nm.
Dojezd elektrokola je dlouhý (80 až 130 km) nebo standardní (60 až 90 km) v závislosti na režimu jízdy. Představec je Crussis Al, stavitelný, o délce 105mm a řídítka mají šířku 700 mm s gripy z 100% silikonu. Přední brzda je Shimano BR-MT200 nebo Sram Level, hydraulická, s rotorem o průměru 180 mm a zadní brzda je stejného typu a značky s rotorem o průměru 160 mm. Převodník je Bafang, 44 zubů, 170 mm.
Cena tohoto elektrokola je 40 490 Kč. Hodnocení poměru cena/výkon je 7 a kvalita výbavy je hodnocena na 8 z 10 možných bodů.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, nebo SRAM X5, 9 rychlostí |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M3100, nebo SRAM X5, 9 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-9, nebo Sram PG-920, 9 rychlostí |
| Řetěz | Kmc X9 |
| Převodník | Bafang, 44 zubů, 170 mm |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 160mm - zadní, 180mm - přední |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 28", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Schwalbe Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| Vidlice | Suntour NEX HLO DS 700c, zdvih 63 mm, uzamykatelná z vidlice, |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 105mm, stavitelný |
| Řidítka | Crussis Al, 700 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Hnědá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.