CRUSSIS
Crussis ONE-Largo 8.7-M
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
44 990 Kč
Crussis ONE-Largo 8.7-M je horské elektrokolo vybavené středovým motorem Bafang MaxDrive. Nabízí atraktivní poměr ceny a výbavy, což ho činí jedním z nejprodávanějších modelů tohoto roku. Toto elektrokolo je ideální pro výlety bez ohledu na aktuální fyzickou kondici nebo zdravotní stav. Vybaveno je vzduchovou vidlicí od značky ROCKSHOX, baterií o kapacitě 720Wh, motorem BAFANG M400 a dvanáctipastorkovou přehazovačkou SRAM s rozsahem kazety 11-50. K dalším vlastnostem patří dvoupístkové brzdy SRAM a 29" kola.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis ONE-Largo 8.7-M disponuje solidní technickou výbavou s kvalitními komponenty jako je motor Bafang M400-420, přehazovačka Sram Eagle SX 12s, vidlice Rockshox FS Judy Silver a brzdy Shimano Deore BR-MT410. Díky velké baterii 720Wh dosahuje dojezdu až 130 km. Jako negativum lze vidět absenci tlumiče. Přestože cena 49 990 Kč není nejnižší, vzhledem k výbavě se jedná o dobrý poměr cena/výkon.| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 29 x 2,40 |
| Vidlice | Rockshox FS Judy Silver TK Solo Air 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 760 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Fialová |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.