CTM
CTM Areon 29"
Baterie
770Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Hmotnost
26 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 8/10
74 999 Kč
CTM Areon je horské elektrokolo s hliníkovým rámem a velikostí kol 29 palců. Je poháněno motorem Bafang M500, který má výkon 95 Nm a baterii s kapacitou 770 Wh, což umožňuje průměrný dojezd 80-150 km. Kolo je vybaveno vzduchovým odpružením Suntour, teleskopickou sedlovkou a trailovými plášti WTB. K dispozici jsou barevné varianty stříbrná a matná pískovcová. Toto kolo je ideální pro víkendové výlety nebo prozkoumávání terénu díky svému silnému motoru a velké kapacitě baterie.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 770Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napěti 48 Volt, 3A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 26 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5130 |
| Řazení | Shimano Deore SL-M5130/10sp. |
| Kazeta | Shimano Deore CS-LG600/10, 11-34T |
| Řetěz | Shimano CN-LG500 124L |
| Převodník | Bafang 38T, 170mm |
| Přední brzda | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Zadní brzda | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Kotouče | x |
| Náboje | Shimano MT400 boost / 32H |
| Ráfky | WTB ST i29 TCS 2.0 29" 32H |
| Pláště | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Vidlice | Suntour XCR34, AIR, LOR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Zdvih | 130-150mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | CTM FLAT |
| Představec | CTM ASM03 45 mm |
| Řidítka | CTM rise bar, 31,8dia, 760mm |
| Gripy | x |
| Barva | Silver |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.