CTM
CTM Metric Lady 1.0 27,5"
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
25 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
65Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 8/10
50 999 Kč
CTM Metric Lady 1.0 je dámské městské elektrokolo navržené pro každodenní použití. Je vybaveno motorem Bafang M200 s výkonem 65Nm a baterií o kapacitě 630Wh, která zajišťuje průměrný dojezd 60-120 km. Kolo je připraveno i na jízdu lehkým terénem díky robustním plášťům WTB Horizon. Kolo je vybaveno pohodlným sedlem, výškově nastavitelným představcem, kompletní osvětlením ovládaným z řídítek, integrovanými blatníky, minimalistickým zadním nosičem a kompaktním stojánkem. Motor je tichý, účinný a úsporný s jednoduchým ovládáním asistenčních stupňů z řídítek. Baterie má rychlý systém nabíjení, který umožňuje nabít ji na 80 % kapacity za 3-4 hodiny a dosáhnout plného nabití za 6 hodin.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 65Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 3A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 25 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | 1. Shimano Altus RD-M2000 2.LTWOO RD-V5009-L |
| Řazení | Shimano Altus SL-M2000RA 9 sp. |
| Kazeta | Shimano CSHG200/9sp. 11-36 |
| Řetěz | KMC X9e 126L |
| Převodník | Bafang 38T, 170mm |
| Přední brzda | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Zadní brzda | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Kotouče | x |
| Náboje | Novatec D041DSB/D142TSE,36H ,CL |
| Ráfky | WTB ST i23 TCS 2.0 29" 36H |
| Pláště | WTB Horizon 650x47 |
| Vidlice | Suntour XCM32 ATB 80mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | CTM |
| Představec | CTM AS-822 90mm |
| Řidítka | CTM rise bar, 640/31.8mm |
| Gripy | x |
| Barva | Matná černá/bordová |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.