CTM
CTM Wire Pro 29"
Baterie
670Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Hmotnost
24 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 8/10
59 999 Kč
CTM Wire Pro je horské elektrokolo MTB vybavené elektromotorem Bafang M500, který poskytuje výkon 250 W a točivý moment až 95 Nm. Energetickou kapacitu pro dlouhé výlety zajišťuje baterie s kapacitou až 670 Wh, která se nabije za cca. 6-8 hodin. Systém poskytuje dojezd 50-130 km, v závislosti na zvolené úrovni podpory. Kolo je osazeno vzduchovou vidlicí Rock Shox RECON SILVER RL se zdvihem 120 mm, řazením Shimano Deore a 11-ti rychlostní kazetou s rozsahem 11-51T. K dispozici jsou také 4pístkové brzdy Shimano MT420 a teleskopická sedlovka.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 670Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napěti 48 Volt, 3A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5100 |
| Řazení | Shimano Deore SL-M5100/11sp. |
| Kazeta | CTM CS11, 11/50 |
| Řetěz | KMC X11e 128L |
| Převodník | Bafang 38T, 170mm |
| Přední brzda | Shimano MT420 / SMRT54M |
| Zadní brzda | Shimano MT420 / SMRT54M |
| Kotouče | x |
| Náboje | Shimano MT400 boost / 32H |
| Ráfky | WTB ST i29 TCS 2.0 29" 32H |
| Pláště | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Vidlice | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | SR Vivo Ergo Man |
| Představec | CTM LCS/80mm |
| Řidítka | CTM rise bar, 720/31,8 mm |
| Gripy | x |
| Barva | Světle šedá/antracitová |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.