CUBE
Cube Reaction Hybrid Pro 750 Allroad Easy Entry
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Hmotnost
25 kg
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
83 999 Kč
Elektrokolo Cube Reaction Hybrid Pro 750 Allroad Easy Entry je moderní model z roku 2023 s vysokým hodnocením poměru cena/výkon (7/10) a kvality výbavy (8/10). Kolo je vybaveno vidlicí X-Fusion MIG32 Air s uzamykáním a zdvihem 100-120mm. Přehazovačka a řazení od značky Shimano Deore zaručují plynulou a přesnou změnu rychlostí. Kolo je osazeno plášti Schwalbe Smart Sam a kotoučovými brzdami Shimano BR-MT200. Rám je vyrobený z hliníku a kolo má velikost kol 27". Elektrokolo disponuje kroutícím momentem 85Nm a dojezdem od 60 do 180 km podle režimu jízdy. Cena tohoto modelu činí 83 999 Kč.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 27" |
| Hmotnost | 25 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5100-SGS, 11-Speed |
| Řazení | Shimano Deore SL-M5100, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M5100, 11-51T |
| Řetěz | KMC X11 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano FH-MT400-B, 12mm, Boost, Centerlock - zadní náboj, Shimano HB-MT400-B, 15mm, Boost, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | Rodi Tryp 30, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 |
| Vidlice | X-Fusion MIG32 Air, Tapered, 15x110mm, 120mm, Lockout (EE: 100mm) |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence |
| Představec | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | CUBE Rise Trail Bar, 740mm |
| Gripy | ACID React Pro / EE: ACID Hybrid Perform |
| Barva | Blushrose´n´silver |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.