HAIBIKE
Haibike Adventr FS 10
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Yamaha PW-X3
142 799 Kč
HAIBIKE ADVENTR FS 10Spontánnost je nejlepší druh dobrodružství. S naším novým celoodpruženým Haibike Adventr FS 10 s 29" koly jste vždy připraveni vyrazit! Vybaven výkonným motorem YAMAHA PW-X3 se 720Wh baterií, 140mm zdvihem odpružení vepředu i vzadu, a vysoce kvalitními převodovými a brzdovými komponenty budete v bezpečí a pohodlí při každodenním dojíždění do práce i na vícedenních výletech.Vzduchová vidlice od značky FOXZadní tlumič od výrobce FOX720Wh baterieMotor YAMAHA PW-X3Dvanáctipastorková přehazovačka SRAMČtyřpístkové brzdy SHIMANODisplej YAMAHA Interface X29" kolaIntegrovaná teleskopická sedlovkaNosič a blatníky v základní výbavěVzduchová vidlice od značky FOXZadní tlumič od výrobce FOX720Wh baterieMotor YAMAHA PW-X3Dvanáctipastorková přehazovačka SRAMČtyřpístkové brzdy SHIMANODisplej YAMAHA Interface X29" kolaIntegrovaná teleskopická sedlovkaNosič a blatníky v základní výbavěZákladní vlastnostiMotorYAMAHA PW-X3Kola29"Výkon85 NmPřehazovačka12 rychlostíBaterie720 WhZdvih tlumičů140 mmDojezdExtra dlouhý (120 - 140 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentČasté vyjížďky YAMAHA PW-X3PW-X3 je nástupce PW-X2, je přibližně o 20 % menší a o 10 % lehčí (váží 2,75 kg). Zároveň se mu zvýšil točivý moment na krásných 85 Nm, takže má nyní stejná čísla jako motory od BOSCHE a SHIMANA. Stejně jako jeho předchůdce má i PW-X3 režim připomoci EXPW. Zároveň se kompletně předělalo ovládání. Nyní zde máte rozhraní Interface X, které obsahuje ergonomický ovladač připomoci a bezdrátovou komunikační jednotku, která vám pomocí LED ukazuje aktuální režim připomoci a stav baterie. MotorYAMAHA PW-X3Váha2,75 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie YAMAHA InTube s kapacitou720 WhBaterie YAMAHA se stejně jako baterie od BOSCHE vyznačují dlouhou životností a velmi solidním dojezdem! Kapacita [wh]400500630 750Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 YAMAHA INTERFACE XInterface X je odpověď YAMAHY na LED Remote od BOSCHE. Na představci je umístěný displej, který obsahuje deset diod. Pět pro zobrazení aktuální přípomoci (ty mají zelenou barvu) a pět pro signalizaci stavu baterie (ty mají modrou barvu). Na řídítkách je umístěný ovladač, kterým můžete přepínat režim přípomoci.Pokud byste chtěli Interface X připojit k nějakému displeji, který bude ukazovat více informací, můžete využít buď váš chytrý telefon, nebo některý z podporovaných cyklo-computerů (od značek Garmin, Sigma, Echowell) Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. SRAM NX EagleZlatý střed v nabídce německé značky SRAM. Stále se jedná o dvanáctipastorkové řazení s rozsahem kazety 11-50 zubů. Oproti modelu SX je zde kromě kvalitnějších materiálů navíc i technologie DUB, která zlepšuje kompatibilitu s rámy elektrokol a zvyšuje odolnost těsnění. Řazení funguje spolehlivě, a zvládne i náročnější prostředí. SHIMANO BR-MT420SHIMANO BR-MT420 jsou vylepšenou, ale hlavně čtyřpístkovou variantou hydraulických kotoučových brzd od značky SHIMANO. Poskytují konzistentní a spolehlivý brzdný výkon za všech podmínek.Jedná se o velmi dobrou volbu za stále ještě příjemné peníze. Díky čtyřpístkovému provedení mají destičky větší plochu a to znamená lepší účinek a delší životnost. FOX 34Skvělá vidlice s 34mm sloupky, disponuje kompletní nastavitelností jak chodu, tak i odskoku a progrese. Vidlice má speciálně vyvinuté cirkulační průchody pro olej, speciální povrchová úprava kluzáků pro hladší chod a nový tvar podkovy vidlice! Jedná se o jednu z nejlepších vidlic na trhu. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic je nutnost pravidelného servisu, který je potřeba udělat minimálně jednou ročně.
| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Typ motoru | PW-X3 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram NX Eagle, Trigger řadič |
| Řazení | Sram NX Eagle, 12 Rychlosti |
| Kazeta | Sram Eagle PG1230, 11-50 zubů |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT420, hliník, 203mm |
| Zadní brzda | Shimano MT420, hliník, 203mm |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | Shimano MT400-B |
| Ráfky | WTB ST i30 TCS, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Schwalbe Johnny Watts Performance, 60-622 |
| Vidlice | FOX 34 Float AWL, vzduch, 140mm |
| Zdvih | 130-150mm |
| Tlumič | FOX Float DPS Performance EVOL LV Trunnion, vzduch |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | fi'zi:k Terra Aidon X5-160 |
| Představec | Alu, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 780 mm |
| Gripy | XLC Comfort bo3 |
| Barva | Gloss Warm Grey Black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.