HAIBIKE
Haibike Alltrack Kids
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
24"
Rok
2022
Kroutící moment
60Nm Nm
Motor: Yamaha PW-TE
Kvalita: 5/10
Cena/výkon: 6/10
56 949 Kč
HAIBIKE ALLTRACK KIDSDětské horské elektrokolo s dětskou geometrií a středovým motorem YAMAHA PW-TE. Toto elektrokolo vykazuje velice zajímavý poměr mezi cenou a výbavou a i díky líbivému designu se stalo jedním z nejprodávanějších modelů tohoto roku. Haibike Alltrack Kids (2022) je ideální elektrokolo pro Vaše výlety bez limitu aktuální formy či zdravotního stavu.Pružinová vidlice od značky SR SUNTOUR400Wh baterieMotor YAMAHA PW-TEDevítipastorková přehazovačka SHIMANO s rozsahem kazety 11-36Dvoupístkové brzdy TEKTRO24" kolaPružinová vidlice od značky SR SUNTOUR400Wh baterieMotor YAMAHA PW-TEDevítipastorková přehazovačka SHIMANO s rozsahem kazety 11-36Dvoupístkové brzdy TEKTRO24" kolaZákladní vlastnostiMotorYAMAHA PW-TEKola24″Výkon60 NmPřehazovačka9 rychlostíBaterie400 WhZdvih tlumičů63 mmDojezdStřední (80 - 100 km) Síla motoru60 Nm Kvalita komponentRekreační jízda YAMAHA PW-TEPW-TE váží krásných 3,4 kg a můžete si užívat až 60 Nm točivého momentu, a 250 W nominálního výkonu.PW-TE se nejčastěji montuje na krosová a treková elektrokola.Jedná se o přímého konkurenta pro řadu Active Line od výrobce BOSCH Za nás je tento motor velmi dobrý a extrémně spolehlivý.MotorYAMAHA PW-TEVáha3,4 kgKroutící moment60 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie YAMAHA rámová s kapacitou400 WhBaterie YAMAHA se stejně jako baterie od BOSCHE vyznačují dlouhou životností a velmi solidním dojezdem! Kapacita [wh]400500630 750Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 YAMAHA DISPLEJ A“Áčkový” displej od YAMAHY uvidíte na elektrokolech s tímto motorem nejčastěji. Stejně jako Purion od BOSCHE je i tento displej jednoduchý a krásně přehledný. Na hlavní obrazovce ukazuje stav baterie, zvolený režim přípomoci a aktuální rychlost. Na stavovém řádku si můžete zobrazovat informace o vašem denním nájezdu kilometrů, celkovém nájezdu kilometrů a dojezdu. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano AltusJedna z nejnižších řad přehazovaček od Shimana. Kvalita je zde odpovídající ceně, toto řazení není moc přesné, ale na druhou stranu je stále ještě rozumně fungující (Shimano je pořád ještě značka kvality!).Pokud chcete elektrokolo pro rekreační použití, nebo pro dojíždění do práce, můžeme vám ho s klidným srdcem doporučit! TEKTROVelice spolehlivá brzda, která je opravdu nenáročná a funguje velmi dobře. Je vhodná na běžné ježdění a zvládne i mírně náročný terén.Velká výhodou je zde minimální servis. Nevýhodou může být horší citlivost dávkování brzdné síly. SUNTOUR XCR AirXCR Air je nejdostupnější vzduchová vidlice na trhu. Zvládne rekreační ježdění v terénu a díky vzduchovému nastavení se dokáže přizpůsobit každému jezdci. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic, je nutnost pravidelného servisu, který je třeba provádět minimálně jednou ročně.
Co říká AI
Elektrokolo Haibike Alltrack Kids nabízí solidní výbavu za přijatelnou cenu. Motor Yamaha PW-TE a baterie s kapacitou 400Wh poskytují standardní dojezd mezi 60 až 90 km. Přehazovačka Shimano Altus M2010 a brzdy Tektro M282 jsou spolehlivé komponenty střední třídy. Největší slabina tohoto modelu je vidlice SR Suntour XCR LO Lockout s ocelovou pružinou, která může být pro některé uživatele méně komfortní. Celkově je to kvalitní elektrokolo pro děti s dobrým poměrem cena/výkon.| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Typ motoru | PW-TE |
| Kroutící moment | 60Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Průměr kol | 24" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 100-115cm |
| Max. rychlost | 25 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2010, rapidfire |
| Řazení | Shimano Altus M2000, 9 Rychlosti |
| Kazeta | SunRace CSM90, 11-36 zubů |
| Řetěz | Kmc X9 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Tektro M282, 160mm |
| Zadní brzda | Tektro M282, 160mm |
| Kotouče | 160 mm - zadní kotouč, 160 mm - přední kotouč |
| Náboje | Haibike Components TheHub + |
| Ráfky | Rodi FW Disc, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Schwalbe Billy Bonkers, 50-507 |
| Vidlice | SR Suntour XCR LO Lockout, ocelová pružina, 63mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Xlc Mtb |
| Představec | Haibike Components TheStem ++, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm, 12˚ |
| Řidítka | Haibike Components TheBar + Topflat, 640 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Gloss Lime Crystal red |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Dětská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.