HAIBIKE
Haibike Alltrail 10 27.5
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
27"
Rok
2024
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
147 999 Kč
Haibike Alltrail 10 27,5MotorBOSCH Perf. CX - SMARTBaterie750WhVýkon85NmPrůměrný dojezd65-130 kmVidliceRockShox-vzduchVelikost kol 27,5"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaHledáte snadno ovladatelné a maximálně vybavené celoodpružené elektrokolo pro delší vyjížďky, které vás zavedou do náročného terénu? Pak je pro vás model ALLTRAIL 10 27.5 ideální! Díky úžasnému zdvihu 150 mm vpředu i vzadu jste dokonale připraveni na drsné sjezdy. 27,5" kola s plášti Plus poskytují maximální záběr. Výkonný motor Bosch Performance CX Smart System má výborné zrychlení do kopce a jeho 750Wh baterie PowerTube vám nabízí dostatečnou rezervu pro mnoho výjezdů. Toto všestranné elektrokolo doplňují přesmykač Shimano Deore XT a čtyřpístkové kotoučové brzdy, díky nimž se můžete plně soustředit na trail.Varianty ráfkůVarianty ráfkůRáfky 29"Ráfky 27,5" Geometrie modelu Hlavní přednosti ROCKSHOX 35Jak už název napovídá, vidlice má průměr sloupků 35 mm, co to pro vás znamená? Znamená to, že je vidlice dostatečně robustní i pro trailové použití. Díky vzduchové patroně je plně nastavitelná, a dále můžete nastavovat odskok, případně uzamknutí.Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic je nutnost pravidelného servisu, který je potřeba provést minimálně jednou ročně. BOSCH PERFOR. LINE CX - SMART SYSTEMPerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. BOSCH KIOX 300Nová generace displeje KIOX. Jedná se o 2palcový barevný displej, který ovládáte pomocí ovladače na řídítkách. Skvělá funkce je automatické přizpůsobení jasu podle okolního světla, takže vás displej nebude za tmy vyrušovat. Můžete na něm vidět standardní veličiny - aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, denní nájezd kilometrů, dojezd, stav baterie (v procentech) a celkový nájezd kilometrů. Další funkce, jako například různé grafy přípomoci motoru, poměr vašeho výkonu/výkonu motoru, navigace atd., můžete vidět v mobilní aplikaci.Asi nejlepší funkcí je zde možnost použití navigace. Na telefonu si najdete trasu, pošlete ji do displeje a displej vám potom ukazuje čáru kam máte jet Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Haibike prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram SX Eagle, Trigger řadič |
| Řazení | Sram GX Eagle, 12 Rychlosti |
| Kazeta | Sram Eagle PG1210, 11-50 zubů |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT420, hliník, 203mm |
| Zadní brzda | Shimano MT420, hliník, 203mm |
| Kotouče | 203 mm - zadní kotouč, 203 mm - přední kotouč |
| Náboje | aluminum hub |
| Ráfky | Rodi Tryp 30, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Schwalbe Magic Mary Evo TLE, 65-584 / Schwalbe Hans Dampf Evo TLE, 65-584 |
| Vidlice | RockShox 35 Gold RL, vzduch, 150mm |
| Zdvih | 130-150mm |
| Tlumič | RockShox Deluxe Select Plus, vzduch |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Představec | aluminum, A-head |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 780 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Pebble grey/black - gloss |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.