HAIBIKE
Haibike Alltrail 6 27,5
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Yamaha
115 599 Kč
Haibike Alltrail 6 27,5MotorYAMAHA PW/S2Baterie720WhVýkon75NmPrůměrný dojezd65-130 kmVidliceRockShox-vzduchVelikost kol 27,5"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaJezdíte rádi na sportovních náročnějších trailech? Pak se vám určitě zalíbí celoodpružené elektrokolo ALLTRAIL 6 27,5. 27,5" kola s plášti Plus a prvky odpružení SR Suntour se zdvihem 140 mm vpředu a vzadu poskytují mimořádné pohodlí – takže si v pohodě poradíte se všemi traily. Pokud vám samotným dochází šťáva, nový motor Yamaha PW-S2 zajistí, že budete mít vždy k dispozici dostatek energie. Spolehlivé řazení a brzdy Shimano poskytují optimální přenos výkonu a kontrolu a bezpečnost při sjezdech.Barevné variantyBarevné kombinaceBlue/Caramel - Matt&GlossPapaya/black - gloss Blue/Caramel - Matt&Gloss Papaya/black - glossVarianty ráfkůVarianty ráfkůRáfky 27,5"Ráfky 29" Ráfky 27,5" Ráfky 29"Geometrie modelu Hlavní přednosti Teleskopická sedlovkaU teleskopické sedlovky můžete snadno při jízdě měnit výšku sedla a to i bez zastavení. Jednoduše zmáčknete páčku a sedlovka se buď zasune nebo vysune. Tento krok v případě kola s klasickou sedlovkou znamená zastavit, sesednout z kola, povolit objímku sedlovku, sedlo posunout a objímku znovu utáhnout. Yamaha PW/S2Pokud chcete dobrý motor pro horské elektrokolo, ale nechcete za něj utratit příliš mnoho peněz, je pro vás Yamaha PW/S2 jako stvořený! Motor nabízí maximální výkon 750 W, točivý moment 75 Nm a nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost!MotorBosch Performance Váha3,2 kgKroutící moment75 Nm Baterie YAMAHA InTube s kapacitou720 WhBaterie YAMAHA se stejně jako baterie od BOSCHE vyznačují dlouhou životností a velmi solidním dojezdem! Kapacita [wh]400500630 750Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Haibike prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore M6100, Trigger řadič |
| Řazení | Shimano Deore M6100, 12 Rychlosti |
| Kazeta | Shimano M6100, 10-51 zubů |
| Řetěz | Shimano M6100 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT420, hliník, 203mm |
| Zadní brzda | Shimano MT420, hliník, 203mm |
| Kotouče | 203 mm - zadní kotouč, 203 mm - přední kotouč |
| Náboje | HB-TC500, FH-TC500 |
| Ráfky | WTB ST i30 TCS, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Schwalbe Magic Mary Evo TLE, 65-576 / Schwalbe Hans Dampf Evo TLE, 65-576 |
| Vidlice | RockShox 35 Gold RL, vzduch, 140mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | RockShox Deluxe select plus, vzduch |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Představec | aluminum, A-head |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 780 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Blue/Caramel - Matt&Gloss |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.