HAIBIKE
Haibike Hardnine 5
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
65Nm Nm
Motor: Bosch Performance
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
49 990 Kč
HAIBIKE HARDNINE 5HardNine 5 je 29" horské elektrokolo s pevnou zadní vidlicí, které vás zaveze dále: Odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 120 mm a účinné brzdy zajišťují vaše bezpečí i v drsném terénu. Motor Bosch Performance Line s integrovanou baterií 500 Wh a převody Shimano Alivio s 1x9 převody vás vezmou vstříc novým dobrodružstvím na elektrokole.Pružinová vidlice od značky SR SUNTOUR500Wh baterie PowerTubeMotor Bosch Performance Line o výkonu 65NmDevítipastorková přehazovačka SHIMANO s rozsahem kazety 11-36 zubůDvoupístkové brzdy TEKTRO29" kolaDisplay BOSCH PurionPružinová vidlice od značky SR SUNTOUR500Wh baterie PowerTubeMotor Bosch Performance Line o výkonu 65NmDevítipastorková přehazovačka SHIMANO s rozsahem kazety 11-36 zubůDvoupístkové brzdy TEKTRO29" kolaDisplay BOSCH PurionZákladní vlastnostiMotorBOSCH Performance LineKola29″Výkon65 NmPřehazovačka9 rychlostíBaterie500 WhZdvih tlumičů120 mmDojezdDlouhý (80 - 100 km) Síla motoru65 Nm Kvalita komponentČasté vyjížďky BOSCH PERFORMANCE LINEPokud chcete dobrý motor pro horské elektrokolo, ale nechcete za něj utratit příliš mnoho peněz, je pro vás BOSCH Performance Line jako stvořený! Motor nabízí maximální výkon 750 W, točivý moment 65 Nm a nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost!MotorBosch Performance Váha3,2 kgKroutící moment65 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 500Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH PURIONNejkompaktnější displej jaký můžete od BOSCHE mít. Součástí displeje je i ovladač, takže máte všechno hezky pohromadě. Purion ukazuje všechny základní veličiny: aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, stav baterie, dojezd, denní nájezd kilometrů a celkový nájezd kilometrů. Díky použité technologii je displej na slunci krásně čitelný a přehledný. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano AlivioShimano Alivio je třetí nejzákladnější úroveň ze šesti od spolehlivého výrobce SHIMANO. Z jízdních zkušeností jsou hlavními plusy spolehlivý chod, stále nízká cena a nízké náklady při servisu.Víme, že má řazení již bytelnější konstrukci, proto snese střední zatížení u základních horským modelů. Nevýhodou je nepřesný chod při velkém zatížení. Nejčastěji se používá v kombinaci s devítipastorkovou kazetou s rozsahem 11-36 zubů. TEKTROVelice spolehlivá brzda, která je opravdu nenáročná a funguje velmi dobře. Je vhodná na běžné ježdění a zvládne i mírně náročný terén.Velká výhodou je zde minimální servis. Nevýhodou může být horší citlivost dávkování brzdné síly. SUNTOUR XCMStejně jako její levnější varianta XCT, je i vidlice XCM spolehlivá a servisně nenáročná, navíc disponuje funkcí uzamčení, takže ji můžete uzamknout přepínačem na korunce. Vidlice je vhodná na horská kola pro rekreační použití. Nevýhodou vidlice je absence přesného nastavení na daného jezdce.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance |
| Kroutící moment | 65Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Purion |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio M3100, Trigger řadič |
| Řazení | Shimano Alivio M3100, 9 Rychlosti |
| Kazeta | SunRace CSM90, 11-36 zubů |
| Řetěz | KMC e9S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Tektro M275, 180mm |
| Zadní brzda | Tektro M275, 180mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Haibike Alu Nabe |
| Ráfky | Schürmann Yak25, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | WTB Ranger Comp, 55-622 |
| Vidlice | SR Suntour XCM32 Boost DS, ocelová pružina/olej, 120mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Xlc Mtb |
| Představec | XLC Alu, A-head |
| Řidítka | XLC Topflat, 720 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Blue Canary |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.