HAIBIKE
Haibike LYKE CF 11 - carbon/sand/lime - gloss
Baterie
480Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Kola
29"
Rok
2026
Kroutící moment
60Nm Nm
Motor: Fazua Ride60
169 990 Kč
Haibike LYKE CF 11 Představení Elektrokola Svoboda lehkosti. LYKE CF 11 dokonale vystihuje toto motto jako žádný jiný eMTB v naší nabídce. Tento ultralehký a hbitý plně odpružený eBike je dokonalým společníkem pro náročné trailové jezdce – ať už při stoupání na strmé kopce, nebo při rychlých sjezdech. Sportovní karbonový rám s uzavřenou spodní trubkou, kompaktní motor Fazua Ride 60 umístěný v sedlové trubce a efektivní odnímatelná baterie o kapacitě 480 Wh přispívají k redukci hmotnosti. Vysoce kvalitní pohonné a brzdové komponenty Shimano, odpružení Fox se 140 mm zdvihu a specifická kinematika zajišťují optimální výkon jak do kopce, tak při sjezdu. Díky kolům DT Swiss 29"" a přilnavým pneumatikám Maxxis budeš jezdit jako profesionál – i na hrubém terénu. S LYKE CF 11 zažiješ dokonalou lehkost moderního eMTB na každé stezce. Elektro systém Motor Fazua Ride 60 Fazua Ride 60 je moderní elektropohon určený především pro lehká elektrokola. Spojuje nízkou hmotnost, kompaktní design a přirozený jízdní projev.Výkon: 450 W špičkového výkonu, nominální výkon 250 WTočivý moment: 60 NmBaterie: 430 Wh, možnost externího rozšířeníHmotnost: Motor cca 1,96 kg, baterie 2,3 kg (celý systém pod 4,3 kg)Asistence: Přirozený pocit z jízdy, dynamická podporaOvládání: Minimalistické dálkové ovládání Ring Control + LED Hub pro zobrazení stavu baterie a režimu asistenceKonektivita: Možnost připojení k aplikaci Fazua pro personalizaci jízdních režimů Ovladač Fazua Ring Control Fazua Ride 60 Ring Control je minimalistický a ergonomický ovladač pro elektropohon Fazua Ride 60, který umožňuje pohodlné přepínání režimů asistence bez nutnosti sundávat ruku z řídítek.Jednoduché ovládání – intuitivní prstencový design umožňuje snadné ovládání palcemTři směry pohybu – krátký stisk nahoru nebo dolů pro změnu asistence, delší stisk pro aktivaci podpory "Boost"Kompaktní a nenápadný design – nenarušuje estetiku řídítek, vhodný pro čistý cockpitVysoká odolnost – chráněný proti prachu a vlhkosti, vhodný i pro náročné podmínkyKompatibilita – propojení s LED Hubem pro vizuální zpětnou vazbu o režimu motoru a stavu baterie Informační panel Fazua LED hub Fazua LED Hub je centrální ovládací a informační jednotka pro systém Fazua Ride 60, která poskytuje přehled o stavu baterie, režimech asistence a konektivitě.LED indikace – pět LED diod zobrazujících stav baterie a aktuální režim asistenceBluetooth & ANT+ – umožňuje propojení s mobilní aplikací Fazua a cyklopočítačiUSB-C port – možnost dobíjení externích zařízení, jako je smartphone nebo cyklopočítačKompaktní design – nenápadně integrovaný do rámu kola, nezabírá místo na řídítkáchJednoduché ovládání – spolupracuje s Ring Control pro snadnou změnu režimů Baterie Fazua Ride 60 Baterie Fazua Energy 480 je určena pro pohonný systém Fazua Ride 60 a nabízí optimální poměr mezi kapacitou, hmotností a kompaktními rozměry. Kapacita: 480 Wh (dostatečná pro dlouhé vyjížďky)Hmotnost: Pouze 2,3 kg – ideální pro lehká elektrokolaKompaktní design: Plně integrovaná do rámu kola, snadno vyjímatelnáDobíjení: Možnost nabíjení přímo v kole nebo samostatně mimo koloMožnost rozšíření: Kompatibilní s externí Range Extender baterií pro delší dojezd Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Fazua Ride 60. to mě zajímá Geometrie modelu Ukázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu více Katalog Haibikeprohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce více Návod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Fazua |
|---|---|
| Typ motoru | Ride60 |
| Kroutící moment | 60Nm Nm |
| Baterie | 480Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Fazua Straight Bar Ring Control |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore XT RD-M8100-SGS 12s, Shadow+ |
| Řazení | SLX SL-M7100-IR, Rapidfire+, Trigger řadič |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7100-12, MICRO SPLINE, 10-51T |
| Řetěz | Shimano SLX CN-M7100 12s, SIL-TECH |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano Deore XT BR-M8120, 4 pistons, resin pad, 203 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore XT BR-M8120, 4 pistons, resin pad, 180 mm |
| Kotouče | 203mm, 180mm |
| Náboje | DT Swiss HX 1700 Spline LS, 15x110 mm, Centerlock |
| Ráfky | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Maxxis Disscector 3C MaxxTerra/EXO/TR 61-622 |
| Vidlice | FOX 36 FLOAT Performance, GRIP, 3Pos, QR 140 mm, Offset: 44 mm |
| Tlumič | FOX FLOAT SL Performance, 3Pos, Evol LV, 210x52,5mm |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Italia Model X Black |
| Představec | Raceface Aeffect R, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| Řidítka | Raceface Turbine R Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, 780 mm |
| Gripy | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Barva | Carbon/Sand/Lime-gloss |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.