HAIBIKE
Haibike Nduro 6
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Yamaha PW-X3
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 7/10
122 399 Kč
HAIBIKE NDURO 6Hledáte hbité elektrokolo, se kterým zvládnete technické výjezdy stejně hladce jako náročné sjezdy? Pak je pro vás NDURO 6 se 180mm zdvihem odpružení tím pravým! Díky zcela nové geometrii Vám toto kolo nabízí plnou kontrolu při výjezdech i sjezdech a nekompromisní požitek z jízdy. Kombinace různé velikosti kol zabezpečuje maximální trakci a hladší valivý pohyb. Nový kompaktní a výkonnější motor Yamaha PW-X3 s krouticím momentem 85 Nm a 720Wh baterií vám poskytne dostatečný výkon a energii pro dlouhou zábavu na trailech.xVzduchová vidlice od značky RockShoxx720Wh bateriexMotor YAMAHA PW-X3xDvanáctipastorková přehazovačka SRAMxČtyřpístkové brzdy TRPxDisplej YAMAHA Side Switchx29/27,5" kolaxZadní tlumič od výrobce RockShoxxIntegrovaná teleskopická sedlovkaxVzduchová vidlice od značky RockShoxx720Wh bateriexMotor YAMAHA PW-X3xDvanáctipastorková přehazovačka SRAMxČtyřpístkové brzdy TRPxDisplej YAMAHA Side Switchx29/27,5" kolaxZadní tlumič od výrobce RockShoxxIntegrovaná teleskopická sedlovkaZákladní vlastnostiMotorYAMAHA PW-X3Kola29/27,5"Výkon85 NmPřehazovačka12 rychlostíBaterie720 WhZdvih tlumičů180 mmDojezdDlouhý (100 - 120 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentSportovní vyjížďky YAMAHA PW-X3PW-X3 je nástupce PW-X2, je přibližně o 20 % menší a o 10 % lehčí (váží 2,75 kg). Zároveň se mu zvýšil točivý moment na krásných 85 Nm, takže má nyní stejná čísla jako motory od BOSCHE a SHIMANA. Stejně jako jeho předchůdce má i PW-X3 režim připomoci EXPW. Zároveň se kompletně předělalo ovládání. Nyní zde máte rozhraní Interface X, které obsahuje ergonomický ovladač připomoci a bezdrátovou komunikační jednotku, která vám pomocí LED ukazuje aktuální režim připomoci a stav baterie. MotorYAMAHA PW-X3Váha2,75 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie YAMAHA InTube s kapacitou720 WhBaterie YAMAHA se stejně jako baterie od BOSCHE vyznačují dlouhou životností a velmi solidním dojezdem! Kapacita [wh]400500630 750Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 YAMAHA DISPLEJ A“Áčkový” displej od YAMAHY uvidíte na elektrokolech s tímto motorem nejčastěji. Stejně jako Purion od BOSCHE je i tento displej jednoduchý a krásně přehledný. Na hlavní obrazovce ukazuje stav baterie, zvolený režim přípomoci a aktuální rychlost. Na stavovém řádku si můžete zobrazovat informace o vašem denním nájezdu kilometrů, celkovém nájezdu kilometrů a dojezdu. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. SRAM SX EagleSRAM SX Eagle je cenově nejdostupnější přehazovačka z řady Eagle, která poskytuje 12 převodů s extrémním rozsahem kazety (11-50 zubů), díky kterému vám nebudou chybět lehké převody při extrémním stoupání, ani těžké převody při rychlé jízdě. Pokud hledáte elektrokolo s velkým rozsahem převodů, je to ideální volba. Model SX je srovnatelný s modelem Deore od Shimano. Všeobecnou nevýhodou dvanáctipastorkových přehazovaček je jejich citlivost na seřízení.V náročnějším terénu, nebo při řazení v tahu se může díky slabší konstrukci projevit nepřesné řazení. TRP Slate G-SpecSlate G-Spec jsou čtyřpístkové hydraulické kotoučové brzdy od značky TRP. Jedná se o výkonnější variantu brzd Slate T4, která dokáže zajistit ještě lepší výkony výkony a hmotnost! ROCKSHOX Domain RJe čas na pořádnou ENDURO vidlici! Domain R s 38mm sloupky vychází z vidlice ZEB, ale je tužší a nabízí více možnosti nastavení, například nastavení pomalé a rychlé komprese.Zároveň vidlice disponuje olejem Maxima Plush, který snižuje tření uvnitř vidlice. Za nás se jedná o velmi dobrou vidlici, se kterou určitě neuděláte chybu. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic je nutnost pravidelného servisu, který je potřeba udělat minimálně jednou ročně.
| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Typ motoru | PW-X3 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 140kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram SX Eagle, Trigger řadič |
| Řazení | Sram SX Eagle, 12 Rychlosti |
| Kazeta | Sram Eagle PG1230, 11-50 zubů |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Převodník | x |
| Přední brzda | TRP Slate G-Spec, hliník, 203mm |
| Zadní brzda | TRP Slate G-Spec, hliník, 203mm |
| Kotouče | 180mm |
| Náboje | x |
| Ráfky | WTB ST i30 TCS, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Schwalbe Magic Mary Evo TLE, 62-622 / Schwalbe Big Betty, 65-584 |
| Vidlice | RockShox Domain R, vzduch, 180mm |
| Zdvih | 160-200mm |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Select, vzduch |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | x |
| Představec | Haibike Components TheStem 2, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm |
| Řidítka | Haibike Components TheBar +++, 780 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Matte Gloss Anthracite Mango |
| Použití | Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.