HAIBIKE
Haibike Trekking 3 High
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2024
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Bosch
75 199 Kč
Haibike Trekking 3 HighMotorBOSCH Performance SMARTBaterie500WhVýkon75NmPrůměrný dojezd65-120 kmVidliceSuntour-pružinaVelikost kol 27,5"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaHledáte trekingové elektrokolo pro každodenní použití a pro vaše dobrodružství na dvou kolech? Pak je náš model TREKKING 3 HIGH ideální pro vaše první seznámení s elektrokoly. Ať už jezdíte do práce nebo se po práci chcete projet po lesích: Výkonný motor řady Bosch Performance vás podpoří vždy, když vám dojde energie. Spolehlivé řazení a brzdy vám nabízejí mimořádné pohodlí a výbava splňující normu StVZO* s nosičem zavazadel, osvětlením a blatníky zajistí, že se rychle a bezpečně dostanete do svého cíle. Varianty rámuVarianty rámuHighMid High MidGeometrie modelu Hlavní přednosti KOMPLETNÍ TREKOVÉ OSAZENÍModel je kompletně osazen do trekové verze, tedy má osvětlení, nosič a blatníky.Světla jsou napájena z centrálního akumulátoru a mají dostatečnou svítivost, aby jste i v noci dostatečně viděli na cestu. BOSCH PERFORMANCE LINEPokud chcete dobrý motor pro horské elektrokolo, ale nechcete za něj utratit příliš mnoho peněz, je pro vás BOSCH Performance Line jako stvořený! Motor nabízí maximální výkon 750 W, točivý moment 75 Nm a nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost!MotorBosch Performance Váha2,75 kgKroutící moment75 Nm INTUVIA 100Intuvia 100 je displej s intuitivní obsluhou, se kterým můžete ihned vyrazit na cesty. Díky velkému písmu je displej mimořádně přehledný a spolu s rádcem řazení zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí při jízdě. Ovládání pomocí řídicí jednotky je intuitivní – ruce tak zůstanou bezpečně na řídítkách. Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Haibike prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio M3100, Trigger řadič |
| Řazení | Shimano Alivio M3100, 9 Rychlosti |
| Kazeta | Shimano HG200, 11-36 zubů |
| Řetěz | KMC e9S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Alhonga HT474, hliník, 180mm / 180mm |
| Zadní brzda | Alhonga HT474, hliník, 180mm / 180mm |
| Kotouče | 180 mm - zadní, 180 mm - přední |
| Náboje | Haibike TheHub ++, Haibike TheHub ++ |
| Ráfky | Schürmann Yak25, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | WTB Groov-E, 62-584, reflexní pruhy |
| Vidlice | SR Suntour XCM ATB HLO, ocelová pružina, 65mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Wave |
| Představec | XLC A-head, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm |
| Řidítka | Ergoriser, oversize, 720 mm |
| Gripy | ergo grips |
| Barva | Warm grey/black - gloss |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.