HAIBIKE
Haibike Trekking 8 750Wh
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch
98 599 Kč
Haibike Trekking 8 LowMotorBOSCH Performance CX gen.4 SMARTBaterie750WhVýkon85NmPrůměrný dojezd65-140 kmVidliceSuntour-pružinaVelikost kol 27,5"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaModel TREKKING 8 LOW v sobě kombinuje pohodlí, design a kvalitní komponenty: Díky sníženému rámu můžete kdykoli rychle a pohodlně nasednout a sesednout. Výkonný motor Bosch Performance CX Smart System s krouticím momentem 85 Nm a 750Wh baterií vás podpoří dodatečnou energií od prvního šlápnutí do pedálů. Spolehlivé řazení a brzdy Shimano, 100mm odpružená vidlice SR Suntour a výbava dle normy StVZO* zajišťují bezstarostný požitek z jízdy – ve městě i na lesních a štěrkových cestách.Varianty rámuProvedení rámuLowHigh Low HighBarevné variantyBarevné provedeníGloss Roy Met SilverMetal lava/yellow Gloss Roy Met Silver Metal lava/yellowGeometrie modelu Hlavní přednosti KOMPLETNÍ TREKOVÉ OSAZENÍModel je kompletně osazen do trekové verze, tedy má osvětlení, nosič a blatníky.Světla jsou napájena z centrálního akumulátoru a mají dostatečnou svítivost, aby jste i v noci dostatečně viděli na cestu. BOSCH PERFORMANCE LINE CX - SMART SYSTEMPerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. BOSCH KIOX 300Nová generace displeje KIOX. Jedná se o 2palcový barevný displej, který ovládáte pomocí ovladače na řídítkách. Skvělá funkce je automatické přizpůsobení jasu podle okolního světla, takže vás displej nebude za tmy vyrušovat. Můžete na něm vidět standardní veličiny - aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, denní nájezd kilometrů, dojezd, stav baterie (v procentech) a celkový nájezd kilometrů. Asi nejlepší funkcí je zde možnost použití navigace. Na telefonu si najdete trasu, pošlete ji do displeje a displej vám potom ukazuje čáru kam máte jet Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Haibike prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore M5100, Trigger řadič |
| Řazení | Shimano Deore M5100, 11-rychlostí |
| Kazeta | Shimano M5100, 11-51 zubů |
| Řetěz | KMC e11S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT400, 180mm, hliník, 2-pístová kotoučová brzda |
| Zadní brzda | Shimano MT400, 180mm, hliník, 2-pístová kotoučová brzda |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano MT400, Shimano MT401 |
| Ráfky | Rodi Tryp 30, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Schwalbe Al Grounder Performance, 60-584, reflexní pruhy |
| Vidlice | SR Suntour Mobie 25 LOR Lockout, ocelová pružina, 100mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Haibike Components TheSaddle |
| Představec | Haibike Components TheStem ++, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm, 12˚ |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 740 mm |
| Gripy | XLC Comfort bo3 |
| Barva | Gloss Roy Blue Met Silverink |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.