HAIBIKE
Haibike Trekking 9 Cross
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX 4G
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 5/10
88 399 Kč
HAIBIKE TREKKING 9 CROSSModel Trekking 9 Cross v sobě spojuje pohodlí městského a terénní zdatnost horského elektrokola. Speciálně snížený rám pro snadné nasedání a sesedání a optimálně umístěné těžiště zajišťují stabilitu a bezpečnost. Odpružená vidlice RockShox 100 mm a silné pneumatiky Schwalbe Plus zvládnou i výjezdy do terénu.Vzduchová vidlice od značky ROCKSHOX625Wh baterieMotor BOSCH Performance CX 4. genJedenáctipastorková přehazovačka SHIMANO s rozpětím kazety 11-51 zubůDvoupístkové brzdy SHIMANODisplej BOSCH INTUVIA27.5" kolaVzduchová vidlice od značky ROCKSHOX625Wh baterieMotor BOSCH Performance CX 4. genJedenáctipastorková přehazovačka SHIMANO s rozpětím kazety 11-51 zubůDvoupístkové brzdy SHIMANODisplej BOSCH INTUVIA27.5" kolaZákladní vlastnostiMotorBOSCH Perf. CX 4 gen.Kola27.5"Výkon85 NmPřehazovačka11 rychlostíBaterie625 WhZdvih tlumičů100 mmDojezdDlouhý (100 - 120 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentČasté vyjížďky BOSCH PERFORMANCE LINE CXPerformance Line CX je druhý nejlepší motor, který si můžete od BOSCHE pořídít. Poskytuje točivý moment až 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Tento typ motoru se montuje na elektrokola vyšší třídy. Nesporná výhoda tohoto motoru spočívá ve válečkové spojce. Válečková spojka umožňuje, že se při vypnutém motoru motor odpojí od šlapání a proto se šlapete lehce bez odporu. Jako všechny BOSCHE, je i tento motor extrémně spolehlivý a kvalitní.MotorBosch Performance Line CXVáha2,9 kgKroutící moment85 Nm Typ využitíLesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 625Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH INTUVIAIntuvia je dalším jednoduchým displejem od BOSCHE.Jedná se o výborně čitelný a snadno ovladatelný displej, který má oddělený ovladač (ten je umístěný na řídítkách). Na hlavní obrazovce ukazuje stav baterie, zvolený režim přípomoci a aktuální rychlost. Ve stavovém řádku si můžete zvolit, jestli chcete mít zobrazený denní počet kilometrů, celkový počet kilometrů, nebo dojezd.Další výhoda je Micro USB výstup pro napájení dalších zařízení, jako je třeba telefon, či světlo. Nevýhodou je zde absence češtiny. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano DeoreVyšší střední třída. Na výběr jsou tři varianty – dvanácti, jedenácti a desetipastorková. Nejlepší, dvanáctipastorková, nabízí rozsah kazety 10-51 zubů, což už je dostatečné i pro nějaké závodní použití. Zároveň jsou všechny komponenty kompatibilní s vyššími řadami (SLX, XT a XTR), jen jsou kvůli použití horších materiálů o něco těžší.Jedenáctipastroková varianta nabízí rozsah 11-51 zubů. Sází na komptabilitu se staršími náboji, které mají Shimano ořechy, proto není kompatibilní s vyššími řadami. Poslední, desetipastorková nabízí rozsah 11-46 zubů a stejně jako předchozí varianta, i zde se kazeta připevňuje pomocí Shimano ořechů. SHIMANO BR-MT410SHIMANO BR-MT410 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu. Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou.Tato brzda za nás vykazuje výborný poměr mezi cenou a funkčností. Nevýhodou může být u menší plocha destiček a díky tomu menší brzdný účinek.ROCKSHOX ReconRecon je vyšší řada vidlic od německého výrobce RockShox. U těchto vidlic jde hlavně o větší pevnost konstrukce oproti Judy, sloupky jsou zde 32 mm široké. Vidlice je plně nastavitelná pomocí tlaku v komoře, a proto ji vždy nastavíte na svoje potřeby.Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic je nutnost pravidelného servisu, který je potřeba provést minimálně jednou ročně.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX 4G |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch Intuvia |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore M5100, Trigger řadič |
| Řazení | Shimano Deore M5100, 11 Rychlosti |
| Kazeta | Shimano M5100, 11-51 zubů |
| Řetěz | KMC e11S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT410, hliník, 180mm |
| Zadní brzda | Shimano MT410, hliník, 180mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano MT400-B |
| Ráfky | Rodi Tryp 30, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Continental Contact Cruiser, 60-584, reflexní pruhy |
| Vidlice | SR Suntour Mobie 25 LOR Lockout, vzduch, 100mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Haibike Components TheSaddle |
| Představec | Haibike Components TheStem ++, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm, 12˚ |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 740 mm |
| Gripy | XLC Comfort bo3 |
| Barva | Anthracite Red |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.