Sleva
Fotografie brzy
KTM
KTM Macina Kapoho 7973 - Flaming black (orange)
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km, 60 až 90 km, 100 až 250 km km
Hmotnost
27 kg
Rok
2024
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch
87 990 Kč
KTM MACINA KAPOHO 7973Chcete nejvyšší řadu horských elektrokol od rakouské značky? V tom případě je pro vás model MACINA KAPOHO 7973 od značky KTM to pravé! KTM Macina Kapoho 7973 je celoodpružené horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch Performance CX gen.4-SMART, baterií o kapacitě 750 Wh, řazením Sram 1x12, a vzduchovou vidlicí. xVzduchová vidlice od značky ROCKSHOXx750Wh bateriexMotor BOSCH CX - gen.4 - SMARTxDvanáctipastorková přehazovačka SRAMxČtyřpístkové brzdy SHIMANOxBosch LED Remotex27,5" koloxTeleskopická sedlovkax29" koloxTlumič SUNTOURxVzduchová vidlice od značky ROCKSHOXx750Wh bateriexMotor BOSCH CX - gen.4 - SMARTxDvanáctipastorková přehazovačka SRAMxČtyřpístkové brzdy SHIMANOxBosch LED Remotex27,5" koloxTeleskopická sedlovkax29" koloxTlumič SUNTOURZákladní vlastnostiMotorBOSCH CX - gen.4-SMARTKola29"/27,5"Výkon85 NmPřehazovačka12 rychlostíBaterie750 WhZdvih tlumičů160 mmDojezdExtra Dlouhý (120 - 140 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentSportovní vyjížďky BOSCH PERFORMANCE LINE CX - SMART SYSTEMPerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. Nevýhoda za nás je, že nelze použít akumulátor s kapacitou 625Wh, ale dle nejnovějších informací od výrobce se toto změní.MotorBosch Performance Line CX - smart systemVáha2,9 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 750Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH LED REMOTELED Remote je novinka od BOSCHE pro sezónu 2022.Na pravé straně ovladače vidíte barvu, zobrazující zvolený režim přípomoci, a na levé straně máte pět diod, signalizujích aktuální stav baterie. Diody mají i svojí automatickou regulaci, takže vás za tmy nebudou vyrušovat.LED Remote můžete používat buď samostatně, nebo ho můžete spárovat s displejem Kiox 300, popřípadě s mobilním telefonem. Je to naprosto ideální řešení pro všechny e-bikery, kteří se bojí že si displej rozbijí, nebo je vyrušuje při jízdě. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. SRAM SX EagleSRAM SX Eagle je cenově nejdostupnější přehazovačka z řady Eagle, která poskytuje 12 převodů s extrémním rozsahem kazety (11-50 zubů), díky kterému vám nebudou chybět lehké převody při extrémním stoupání, ani těžké převody při rychlé jízdě. Pokud hledáte elektrokolo s velkým rozsahem převodů, je to ideální volba. Model SX je srovnatelný s modelem Deore od Shimano. Všeobecnou nevýhodou dvanáctipastorkových přehazovaček je jejich citlivost na seřízení.V náročnějším terénu, nebo při řazení v tahu se může díky slabší konstrukci projevit nepřesné řazení. SHIMANO M4100 / BR-MT420SHIMANO M4100 / BR-MT420 jsou vylepšenou, ale hlavně čtyřpístkovou variantou hydraulických kotoučových brzd od značky SHIMANO. Poskytují konzistentní a spolehlivý brzdný výkon za všech podmínek.Jedná se o velmi dobrou volbu za stále ještě příjemné peníze. Díky čtyřpístkovému provedení mají destičky větší plochu a to znamená lepší účinek a delší životnost. ROCKSHOX 35 SilverChcete kvalitní trailovou vidlici za rozumné peníze a nevadí vám kompromis v podobě pružinové varianty namísto vzduchové? V tom případě je toto vidlice právě pro vás.Vidlice je velmi tuhá, aby v terénu správně fungovala, a zároveň se na ní dá nastavit odskok, a zároveň má nízké servisní náklady. Jedinou nevýhodou může být absence většího nastavení na jezdce.Doporučené příslušenství KTMNejčastěji zákazníci své zakoupené elektrokolo chtějí dosadit komponenty, které nejsou v základní výbavě. V tomto článku se zaměříme na elektrokola KTM a možnost dokoupit nejžádanější příslušenství, které je na konkrétní kolo kompatibilní. Toto rozdělení by Vám mělo ulehčit výběr a inspirovat, jaké příslušenství lze případně dokoupit.Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější doplňky, která jsou vhodná na elektrokola KTM.Doporučené příslušenství - KTM
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km, 60 až 90 km, 100 až 250 km km |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Hmotnost | 27 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle 12speed |
| Řazení | SRAM SX Eagle eClick 1x12 |
| Kazeta | SRAM SX Eagle PG-1210 / 11-50 |
| Řetěz | SRAM NX Eagle 12s |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Zadní brzda | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Kotouče | x |
| Náboje | KTM Line - Shimano MT400B CL 32H 148-12TA - Ambrosio E35 Trail 32H 584x35TC - zadní kolo, KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA - Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC - přední kolo |
| Ráfky | KTM Line - Shimano MT410B CL 32H 110-15TA - Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC - přední kolo, KTM Line - Shimano MT400B CL 32H 148-12TA - Ambrosio E35 Trail 32H 584x35TC - zadní kolo |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 29x2.6" - přední, Schwalbe Nobby Nic Perf. Folding 27.5x2.8" - zadní |
| Vidlice | RockShox 35 silver TK 29“ 160mm |
| Tlumič | Suntour Tri-Air 3CR 250x70 |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Italia Model-X Flow |
| Představec | KTM Team Trail35 |
| Řidítka | KTM Comp Trail35 rizer15 780mm |
| Gripy | KTM |
| Barva | Flaming Black(Orange) |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.