KTM
KTM Macina Kapoho PRESTIGE - Velvet Petrol Matt (Black+Gold)
Baterie
800Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Hmotnost
25 kg
Rok
2025
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch Bosch CX 5 - SMART
169 990 Kč
KTM Macina Kapoho PRESTIGEPředstavení ElektrokolaDiamant mezi elektrokoly. S MACINA KAPOHO nemůžete udělat chybu, jedná se o top mechanicky a motorově osazený model. Toto kolo bylo vymyšleno a vyladěno k dokonalosti do posledního detailu. Zdvih 160 mm na vidlici a 160 mm vzadu dávají rychle najevo, že toto kolo je určeno pro náročné trailové a enduro použití. Karbonový rám je osazen osvědčenými pneumatikami DiMMiX: 29" kolo vpředu pro optimální jízdní stabilitu spárované s 27,5" pneumatikami PLUS vzadu pro nejlepší přenos síly a trakci, ukazují všechny své přednosti v těžkém terénu. Srdcem těchto kol je nově vyvinutý rám v kombinaci s osvědčeným konceptem STRAIGHT-LINE-LINK (SLL) a novým BOSCH SMART SYSTEM. Součástí systému je také displej Purion 400, motor BOSCH PERFORMANCE LINE CX, 4A nabíječka a vůbec nejvýkonnější baterie BOSCH POWERTUBE (800WH) pro ještě větší dojezd.Aplikace EBIKE FLOW navíc otevírá dveře do propojeného světa a spojuje vás s vaším kolem. Díky mistrné práci inženýrů KTM byla zachována osvědčená geometrie rámu KTM i přes nové zvýšení velikosti a kapacity baterie. Vyjmutí a opětovné vložení baterie je jednodušší než kdykoli předtím. POWER TUBE TOP LOADER (PTTL) je název vlastní inovace KTM pro tuto uživatelsky přívětivou manipulaci s baterií. Novinky pro sezónu 2025 Nový motor BOSCH CX - 5. generacevylepšený motor pro sezónu 2025snížení hlučnosti až o 50%lepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapánímax. výkon 600W / 340% podporyváha 2,8 kgasistent rozjezdu do kopcefunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 800WhPředstavte si jízdu na elektrokole, kde vám nikdy nechybí energie, ani když se vydáte na nejdelší dobrodružství do přírody. Bosch 800Wh baterie přináší přesně ten pocit nekonečné svobody a chuti objevovat nové cesty. S každým šlápnutím cítíte sílu pod sebou, která vám umožňuje zdolat jakýkoli terén. Vyšší kapacita: S kapacitou 800 Wh dosáhnete skvělých dojezdůSnížení hmotnosti: I přes zvýšení kapacity baterie došlo ke snížení hmotnosti oje 400gZmenšení rozměru: Nová baterie je o skoro 5 cm kratší, než baterie 750Wh, díky tomu je kolo ovladatelnějšíRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Purion 400Díky poloze a rozměrů velmi odolný i při pádu kolaNabízí výbornou čitelnost i na slunciZobrazuje přehledně všechny jízdní údajeNavigace přímo na displeji (ovládá se přes mobilní aplikaci)Umožňuje sledování dat přes aplikaci eBike Flow ve Vašem telefonuZvuková upozornění - integrovaný bzučák pro akustické upozornění v případě systémových hlášení zjistit víceProdlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá KTM 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit více
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Bosch CX 5 - SMART |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 800Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Bosch Purion 400 |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Hmotnost | 25 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle Transmission 12speed |
| Řazení | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| Kazeta | SRAM T-Type Eagle XS-1270 10-52T |
| Řetěz | SRAM GX T-Type 12s |
| Přední brzda | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Zadní brzda | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Kotouče | 203 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | x |
| Pláště | Schwalbe Magic Mary Evo SuperTrail TLE 65-622 - přední, Schwalbe Hans Dampf Evo Super Gravity 65-584 - zadní |
| Vidlice | FOX 36 Float 29" Factory e-bike 160mm 15x110 |
| Tlumič | FOX Float X Factory 2Pos 250x70 |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Fizik Terra Aidon X3 SAlloy |
| Představec | KTM TEAM II Trail35 |
| Řidítka | KTM TEAM II Trail35 rizer25 800mm |
| Gripy | Ergon GE10 |
| Barva | Velvet Petrol Matt (Black+Gold) |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.