KTM
KTM Macina Ride 491
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
21 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
40Nm Nm
Motor: Bosch Active Line
64 690 Kč
KTM Macina Ride 491MotorBOSCH Active LineBaterie400WhVýkon40NmPrůměrný dojezd55-100 kmVidliceSuntour - pružinaVelikost kol 29"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaMáte chuť na výlet? Cenově dostupnější způsob, jak se dostat všude i v kopcovitém terénu, toto nabízejí modely MACINA RACE a MACINA RIDE. Verze RIDE stále spoléhá na legendární a oceňovaný rám UNDERCOVER, který v rámu obsahuje baterii BOSCH POWERBACK 500WH. RIDE 591 a 571 je poháněn motorem BOSCH ACTIVE LINE PLUS. Tento model MACINA RIDE 491 disponuje 40NM motorem BOSCH ACTIVE LINE a 400WH baterií POWERPACK. ElektropohonBOSCH ACTIVE LINE BOSCH Active Line je motor, který se dávají spíše na treková a krosová elektrokola. Nabízí točivý moment 40 Nm s nominálním výkonem 250 W, a maximálním výkonem 625 W Pokud chcete dobrý motor pro trekové, nebo krosové elektrokolo bude to pro vás dobrá volba! Pokud byste chtěli o něco vyšší výkon, doporučili bychom Vám motor Active Line plusO motoruBOSCH PURION Nejkompaktnější displej jaký můžete od BOSCHE mít. Součástí displeje je i ovladač, takže máte všechno hezky pohromadě. Purion ukazuje všechny základní veličiny: aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, stav baterie, dojezd, denní nájezd kilometrů a celkový nájezd kilometrů. Díky použité technologii je displej na slunci krásně čitelný a přehledný.Vše o displejiBaterie BOSCH Powerpack 400 Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! O bateriiHlavní přednosti Shimano AltusJedna z nejnižších řad přehazovaček od Shimana. Kvalita je zde odpovídající ceně, toto řazení není moc přesné, ale na druhou stranu je stále ještě rozumně fungující (Shimano je pořád ještě značka kvality!).Pokud chcete elektrokolo pro rekreační použití, nebo pro dojíždění do práce, můžeme vám ho s klidným srdcem doporučit! SUNTOUR XCMStejně jako její levnější varianta XCT, je i vidlice XCM spolehlivá a servisně nenáročná, navíc disponuje funkcí uzamčení, takže ji můžete uzamknout přepínačem na korunce. Vidlice je vhodná na horská kola pro rekreační použití. Nevýhodou vidlice je absence přesného nastavení na daného jezdce. SHIMANO BR-MT200SHIMANO BR-MT200 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu.Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou. Tato brzda za nás vykazuje výborný poměr mezi cenou a funkčností. Nevýhodou může být u menší plocha destiček a díky tomu menší brzdný účinek. Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduDoporučené příslušenství KTMNejčastěji zákazníci své zakoupené elektrokolo chtějí dosadit komponenty, které nejsou v základní výbavě. V tomto článku se zaměříme na elektrokola KTM a možnost dokoupit nejžádanější příslušenství, které je na konkrétní kolo kompatibilní. Toto rozdělení by Vám mělo ulehčit výběr a inspirovat, jaké příslušenství lze případně dokoupit.Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější doplňky, která jsou vhodná na elektrokola KTM.Doporučené příslušenství - KTM Přednosti KABELY VEDENÉ RÁMEMKabely jsou spolu s bowdeny vedeny vnitřkem rámu. Pohled na kolo zůstává ničím nerušený.BOOST 148Rozšíření délky zadní pevné osy na 148 mm dává stavbě kola lepší stabilitu a zvyšuje tuhost konstrukce.GRAVITY CASTINGGravitačním odléváním vytvořilo KTM odolnou slitinu pro vysoce namáhané části konstrukce. To umožňuje lépe integrovat elektronické součásti stroje přímo do rámu.STRAIGHT-LINEKonstrukce kola, která spojuje rám a zadní odpružení do jedné přímé linie. Řešení, které znamená lepší distribuci zátěže rámu a snížení opotřebení ložisek.Zaměření / využití tohoto modeluUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog KTM prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Active Line |
| Kroutící moment | 40Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Purion |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 21 kg |
| Nosnost | 140kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000-9 SGS shadow |
| Řazení | Shimano Alivio M3100-9 display |
| Kazeta | Shimano HG201-9 / 11-36 |
| Řetěz | Shimano HG53-9 |
| Převodník | FSA steel 38T Direct Mount with Chainguard |
| Přední brzda | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| Zadní brzda | Shimano MT200 / MT200 2-Piston |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | KTM Line - Shimano Acera M3050 CL 32H 100-5QR / Ryde Rival23 32H 622x23C / DT Champion 2.0 silver - přední, KTM Line - Shimano Acera M3050 CL 32H 135-5QR / Ryde Rival23 32H 622x23C / DT Alpine II 2.34 silver - zadní |
| Ráfky | KTM Line - Shimano Acera M3050 CL 32H 100-5QR / Ryde Rival23 32H 622x23C / DT Champion 2.0 silver - přední, KTM Line - Shimano Acera M3050 CL 32H 135-5QR / Ryde Rival23 32H 622x23C / DT Alpine II 2.34 silver - zadní |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam K-Guard 57-622 - zadní, Schwalbe Smart Sam K-Guard 57-622- přední |
| Vidlice | Suntour XCM coil 29" HLO 100mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | KTM Line Hybrid |
| Představec | KTM Comp 7° |
| Řidítka | KTM Comp rizer15 700mm |
| Gripy | KTM Comp Lock |
| Barva | Black Matt |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.