ROCK MACHINE
Rock Machine Avalanche INT e70-26
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
24 kg
Kola
26"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Shimano EP8
99 990 Kč
ROCK MACHINE AVALANCHE INT e70-26Chcete kvalitní horské elektrokolo od české značky? V tom případě je pro vás model Avalanche od značky Rock Machine to pravé! Rock Machine Avalance je Fatbike elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Shimano EP8, baterií o kapacitě 500 Wh, řazením Shimano 1x11 a pevnou vidlicí EVO. xPevná vidlice od značky EVOx500Wh bateriexMotor Shimano EP8xJedenáctipastorková přehazovačka SHIMANOxČtyřpístkové brzdy SHIMANOxDisplej Shimano SC-E5000x26" kolaxTeleskopická sedlovkaxPevná vidlice od značky EVOx500Wh bateriexMotor Shimano EP8xJedenáctipastorková přehazovačka SHIMANOxČtyřpístkové brzdy SHIMANOxDisplej Shimano SC-E5000x26" kolaxTeleskopická sedlovkaZákladní vlastnostiMotorSHIMANO EP8Kola26"Výkon85 NmPřehazovačka11 rychlostíBaterie500 WhZdvih tlumičůxDojezdStandartní (80 - 100 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentSportovní vyjížďky Shimano EP8Elektromotor Shimano EP8, o nominálním výkonu 250W a krouticí moment 85 Nm. Hmotnost s celkovou hodnotou 2,6 kg díky použití hořčíku pro výrobu bloku motoru. Přepracovaná ložiska a spojení pomocí ozubených kol uvnitř motoru, následkem čehož je o 36 % nižší tření a odpor při šlapání s vypnutým pohonem anebo nad rychlostní limit asistence motoru. Jemnější dávkování výkonu a mírnější přísun podpory zejména v režimech Trail a Boost. Oba zmíněné režimy mají maximum krouťáku až na hodnotě 85 Nm, nejnižší režim Eco pracuje maximálně s 30 Nm.MotorShimano EP8Váha2,6 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano DeoreVyšší střední třída. Na výběr jsou tři varianty – dvanácti, jedenácti a desetipastorková. Nejlepší, dvanáctipastorková, nabízí rozsah kazety 10-51 zubů, což už je dostatečné i pro nějaké závodní použití. Zároveň jsou všechny komponenty kompatibilní s vyššími řadami (SLX, XT a XTR), jen jsou kvůli použití horších materiálů o něco těžší.Jedenáctipastroková varianta nabízí rozsah 11-51 zubů. Sází na komptabilitu se staršími náboji, které mají Shimano ořechy, proto není kompatibilní s vyššími řadami. Poslední, desetipastorková nabízí rozsah 11-46 zubů a stejně jako předchozí varianta, i zde se kazeta připevňuje pomocí Shimano ořechů. SHIMANO BR-MT420SHIMANO BR-MT420 jsou vylepšenou, ale hlavně čtyřpístkovou variantou hydraulických kotoučových brzd od značky SHIMANO. Poskytují konzistentní a spolehlivý brzdný výkon za všech podmínek.Jedná se o velmi dobrou volbu za stále ještě příjemné peníze. Díky čtyřpístkovému provedení mají destičky větší plochu a to znamená lepší účinek a delší životnost.
| Značka motoru | Shimano |
|---|---|
| Typ motoru | EP8 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Shimano SC-EM8000 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 26" |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5100 Shadow Plus |
| Řazení | Shimano Deore SL-M5100-IR RapidFire Plus, 11 r. |
| Kazeta | Shimano CS-M5100-11, 11-51 zubů |
| Řetěz | KMC X11e EPT |
| Převodník | One1 ET39-F30-SHEP8, 165 mm, 34 zubů |
| Přední brzda | Shimano BL-M4100/BR-MT420, kotouč 180mm |
| Zadní brzda | Shimano BL-M4100/BR-MT420, kotouč 180mm |
| Kotouče | 180mm |
| Náboje | ONE1 KTRYUF 12×190 mm - zadní náboj, ONE1 KTFTB4 15×150 mm - přední náboj |
| Ráfky | Shining SB-80 32 děr |
| Pláště | Schwalbe Jumbo Jim, Addix SpeedGrip 26×4,8" |
| Vidlice | Fat 26" EVO, Custom Alloy Tubing |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | WTB Volt Sport |
| Představec | One1 Alloy, ø 35 mm, 0°, d. 45 mm |
| Řidítka | One1 Alloy, 9° backsweep, zvýšení 6°/20 mm, š. 760 mm, ø 35 mm |
| Gripy | Velo, Ergo Grip |
| Barva | Oranžová/Stříbrná/Černá |
| Použití | Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.