Kolo budoucnosti - Reevo

V rychle se rozvíjejícím světě elektrokol a moderní mobility se objevují revoluční designy a inovace. Jedním z výrazných hráčů v této oblasti je elektrokolo Reevo, které kombinuje futuristický design s vysokým výkonem a technologickými inovacemi. Dubajská značka Beno Technologies vivinula takzvané hubless e-bike. pod značkou Reevo.

Elektrický pohon, který pohání toto kolo, zajišťuje pohodlnou a efektivní jízdu. Kromě toho je vybaveno integrovaným zadním a předním světlem, což zvyšuje bezpečnost jízdy, zejména v nočních podmínkách.

Navíc je kolo vybaveno integrovanou čtečkou otisků prstů pro bezpečné uzamčení. Tato bezpečnostní funkce přidává další vrstvu ochrany a zabraňuje neoprávněnému užívání kola.

Pro uživatele, kteří se možná obávají ztráty svého cenného elektrokola, Beno Technologies integrovalo do modelu GPS lokátor, což usnadňuje sledování polohy kola pomocí mobilní aplikace. Tímto způsobem mohou majitelé snadno lokalizovat své kolo v případě, že by bylo přesunuto neoprávněnou osobou.

Futuristický design: jedinečnost na první pohled

Elektrokolo Reevo je okamžitě rozpoznatelné svým futuristickým designem. Jedním z jeho klíčových prvků je bezrámový design, který vytváří dojem lehkosti a elegance. Reevo je vybaveno jedním obrovským kruhovým rámem, který propojuje přední a zadní kolo. Tento designový prvek nejenom poskytuje estetický zážitek, ale také zvyšuje stabilitu a pevnost celého elektrokola.

Integrace bezpečnostních prvků: vhled do budoucnosti mobility

Bezpečnost je klíčovým hlediskem při návrhu elektrokol a Reevo to bere na vědomí. V jedinečném designu elektrokola jsou zabudovány LED světla, která nejenom slouží k osvětlení cesty, ale zároveň slouží jako bezpečnostní prvky, které zvyšují viditelnost elektrokola pro ostatní účastníky silničního provozu. 

Výkon a dojezd: technologie pro pohodlnou jízdu

Reevo není pouze designovým kouskem, ale také výkonným elektrokolem. Pohání ho špičkový elektromotor, který poskytuje dostatek síly pro pohodlnou jízdu ve městě i v terénu. Díky moderním bateriím dosahuje elektrokolo Reevo dojezdu, který uspokojí i náročné uživatele. Baterie je elegantně integrována do rámu, což dodává elektrokolu kompaktní a estetický vzhled.

Obrázek
Reevo

Ovládání elektrokola Reevo: jednoduchost a Intuitivnost

Klíčovou součástí ovládání je moderní dotykový displej umístěný na řídítkách. Tento displej umožňuje uživateli snadno nastavit jízdní režim, sledovat stav baterie a přístup k dalším funkcím elektrokola. Přestože je ovládání high-tech, zůstává jednoduché a ergonomické.

Ovládání rychlosti a brzdění je integrováno do ergonomických ovladačů na řídítkách. Uživatelé mohou plynule regulovat rychlost pomocí těchto ovladačů a bezpečné brzdění je zajištěno moderními elektronickými brzdami. Díky těmto prvkům poskytuje elektrokolo Reevo pohodlný a bezpečný zážitek z jízdy.

 

Obrázek
reevo

 

A na kolik takové kolo vyjde?

Předběžná cena tohoto inovativního elektrického kola v předprodeji je stanovena na 1999 dolarů, což přibližně odpovídá 47 000 českým korunám. Cena pak dále v prodeji se pohybuje kolem 130 000 Kč.

 

 

Autor: Daniel Česák dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: